Pożyczka dla zadłużonych – ile kosztuje pilna pożyczka dla zadłużonych?


Pożyczki dla zadłużonych to produkty trudne do uzyskania, ale nie niemożliwe. Udzielają ich niektóre firmy pożyczkowe oraz osoby prywatne. Trzeba się natomiast liczyć z wyższymi kosztami w porównaniu pozostałej oferty na rynku.

Pożyczki dla zadłużonych – gdzie szukać szybkiej pożyczki dla zadłużonych?

Bank czy parabank – która instytucja udzieli takiej pożyczki? Na pewno nie ta pierwsza, bo każdy bank weryfikuje BIK, by zbadać historię kredytową klienta. Kto udzieli pożyczki zadłużonym? Zrobi to część firm pozabankowych za odpowiednio wysoką cenę. Jeśli szukasz pilnej pożyczki dla zadłużonych, to musisz się na chwilę zatrzymać i dokładnie przeanalizować dostępne oferty, bo część z nich może pochodzić od oszustów, którzy żerują na zdesperowanych. Warto sprawdzić czy firma znajduje się w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych KNF lub wręcz zacząć od wybrania z tej listy.

Pożyczka dla bardzo zadłużonych to propozycja nawet 200 tys. zł, ale pod pewnymi warunkami. W SKOK-u można ją uzyskać przy zabezpieczeniu hipoteką i zapewnieniu poręczenia (lub do 30 tys. zł bez niego). Wonga oferuje do 20 tys. zł na maks. 48 miesięcy (RRSO 19,9%) lub darmowe 1000 zł na 30 dni. Inne pożyczki dla zadłużonych w BIK to:

 • Hapi Pożyczki – do 15 tys. zł na maks. 24 miesiące (RRSO 9,81%);
 • SuperGrosz – do 15 tys. zł na maks. 48 miesięcy (RRSO 78,07%);
 • Smartney – do 60 tys. zł na maks. 60 miesięcy (RRSO 15,40%), bez zaświadczeń o dochodach.
Zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny bez weryfikacji baz dłużników?

Są też oferty konsolidacji zadłużenia od:

 • Kasy Stefczyka – do 160 tys. zł na maks. 10 lat (RRSO 6,22%);
 • SKOK-u Chmielewskiego – do 100 tys. zł na maks. 10 lat (RRSO 9,59%);
 • Alior Banku – do 150 tys. zł na maks. 10 lat (RRSO 9,02%), nie dla osób z zajęciem komorniczym;
 • PKO BP – do 150 tys. zł na maks. 10 lat (RRSO 7,45%).

Dla zadłużonych nie są dostępne kredyty gotówkowe, ale wciąż można otrzymać chwilówkiKonsolidacja jest natomiast dobrym sposobem na wyjście z zadłużenia, bo kilka zobowiązań finansowych zamienia się w jedno z wydłużonym okresem spłaty, co odciąża miesięczny budżet. Sprawdź też kredyt oddłużeniowy.

Pożyczki dla zadłużonych – warunki pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Szukając szybkiej pożyczki dla zadłużonych możesz w pośpiechu trafić na nieodpowiednią ofertę. Jeśli uda ci się zweryfikować wiarygodność pożyczkodawcy i stwierdzisz, że warto, to wciąż musisz spełnić pewne wymagania, a te różnią się w zależności od firmy. Upewnij się, że jest to pożyczka dla zadłużonych z zajęciem komorniczym, jeśli takiej potrzebujesz. Posiadanie złej historii w BIK utrudnia wiele spraw, ale pożyczka dla zadłużonych z komornikiem wciąż jest możliwa. Niektóre firmy oczekują zabezpieczenia hipoteką lub poręczenia. Pożyczka dla zadłużonych bez gwaranta także jest dostępna, szczególnie przy mniejszych kwotach. Przy większych przyda się pożyczka długoterminowa dla zadłużonych, a najlepiej konsolidacja. Firmy potrzebują zwykle podstawowych danych oraz informacji o dochodach. Formalności jest niewiele, a decyzja i wypłata środków odbywa się szybko. Można wybrać gotówkę, aby komornik nie zajął wpływu na konto.

Ile kosztuje pożyczka dla zadłużonych?

Wszystko zależy od firmy, od kwoty pożyczki, okresu spłaty, a także ewentualnych zabezpieczeń. W przypadku ustanowienia hipoteki koszty znacznie spadną. Warto też wspomnieć o darmowych pożyczek, choć udzielane są one na stosunkowo niewielkie kwoty i krótki czas. Nie zaszkodzi też poszukać promocji dla nowych klientów.

Zobacz także:  Kredyt dla wolnych zawodów − warunki, kalkulator, opinie

Przykład 1: pożyczka na 3 000 zł na rok

 • HapiPożyczki – rata 262,6 zł , kwota do spłaty 3 151,2 zł;
 • Wonga – rata 279,89 zł, kwota do spłaty 3358,68 zł;
 • SuperGrosz – rata 401,7 zł, kwota do spłaty 4820,4 zł.

Przykład 2: pożyczka na 5 tys. zł na rok

 • HapiPożyczki – rata 437,67 zł , kwota do spłaty 5 252,04 zł;
 • Wonga – rata 466,48 zł, kwota do spłaty 5 597,76 zł;
 • SuperGrosz – rata 669,49 zł, kwota do spłaty 8 033,88 zł.

Przykład 3: pożyczka na 10 000 zł na 2 lata

 • Hapi Pożyczki – rata 458,67 zł, kwota do spłaty 11 008,08 zł;
 • Wonga – rata 505,83 zł, kwota do spłaty 12 139,92 zł;
 • SuperGrosz – rata 818,1 zł, kwota do spłaty 19 634,4 zł.

Pożyczki dla zadłużonych – jak i gdzie złożyć wniosek?

Pożyczka dla zadłużonych online to najszybszy i łatwiejszy sposób na uzyskanie dodatkowych środków. Wystarczy znaleźć stronę odpowiedniej firmy np. posługując się wcześniej rejestrem lub rankingami, a następnie wytypować ofertę oraz sprawdzić wszystkie warunki. Istotne są szczególnie tabele opłat i regulaminy. Wniosek powinien być łatwo zauważalny. Formularz będzie zawierał pytania o podstawowe dane osobowe oraz informacje o dochodach i zatrudnieniu. Starając się o pożyczkę dla zadłużonych przez Internet, pamiętaj o tym, by dokładnie przeczytać umowę przed jej zatwierdzeniem. Zapoznaj się ze wszystkimi kosztami oraz warunkami spłaty. Niekorzystna umowa pożyczki dla dłużników może jeszcze bardziej pogłębić problem i utrudnić wyjście z kłopotów finansowych.

Pożyczki dla zadłużonych – na co uważać?

Szukając pożyczki dla zadłużonych musisz uważać na kilka rzeczy:

 • czy firma znajduje się w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych KNF;
 • czy firma informuje o RRSO, całkowitym koszcie pożyczki i wysokości raty;
 • czy firma widnieje w wyszukiwarce i jakie ma opinie (sprawdź kilka stron wyszukiwań, bo początkowe pozycje mogą być zajęte przez niekoniecznie rzetelne pozycje reklamowe);
 • czy firma nie stosuje podejrzanych praktyk.
Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - czy promocyjne warunki są korzystne?

Komentarze zostały wyłączone.