Kredyt gotówkowy ze złą historią kredytową – czy znajdziesz usługę dla siebie?


Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy ze względu na brak środków na koncie, ale zdajesz sobie sprawę, że to może być trudne ze względu na złą historię kredytową? Czy masz szansę uzyskać zgodę w banku na kredyt gotówkowy? Czy historia kredytowa jest aż tak istotna w procesie uzyskania kredytu na dowolny cel? Jaka jest alternatywa dla osób, które mają problem ze złą historią kredytową?

Na te popularnie pytania postaramy się odpowiedzieć właśnie w tym artykule. Znajdź kilka minut, a z naszą pomocą przekonasz się co możesz zrobić, szukając zobowiązania bez odpowiedniej historii wcześniejszych zobowiązań.

Oferta dla stałych klientów banku

Instytucje finansowe bardzo często oferują zadłużenia praktycznie bez żadnych formalności swoim stałym usługobiorcom. Osoby, które posiadają w danym banku konto osobiste, mogą liczyć na natychmiastowy dostęp do dodatkowych pieniędzy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że maksymalna kwota takiego zobowiązania będzie zależała od stałych wpływów na konto i z całą pewnością nie jest to kwota, jaką można uzyskać, wnioskując o standardowy kredyt gotówkowy, czyli nawet 200 000,00 złotych.

Decydując się na kredyt oferowany stałym klientom, możesz liczyć na to, że bank nie będzie dokładnie weryfikować twojej historii kredytowej lub wymagać od ciebie zaświadczenia o zatrudnieniu wydanym przez pracodawcę. To doskonały sposób, by szybko zyskać kilka tysięcy złotych, bez obawy o wysokie opłaty i trudne uregulowanie zadłużenia.

Kredyt gotówkowy – czy bank zweryfikuje twoją historię kredytową?

Chcąc skorzystać ze standardowego kredytu gotówkowego, musisz przygotować się na odmowę ze strony banku. Zła historia kredytowa eliminuje klienta z możliwości otrzymania zgody kredytowej. Banki dokładnie weryfikują swoich kredytobiorców, zarówno pod względem zdolności kredytowej, jak i wcześniej zaciągniętych zadłużeń.

Zobacz także:  Kredyt na samochód używany – kto może starać się o kredyt na używany samochód i gdzie warto złożyć wniosek?

Historia kredytowa pozwala określić, czy kredytobiorca jest osobą wiarygodną i do tej pory bezproblemowo spłacał swoje zobowiązania.

Bank w celu sprawdzenia potencjalnego kredytobiorcy korzysta z raportu Biura Informacji Kredytowej, który zbiera dane dotyczące wszystkich konsumentów z dokładnością co do miesiąca. Dzięki temu bank będzie mieć pewność, jak prezentuje się historia twoich zadłużeń, wraz z wszystkimi adnotacjami o opóźnieniach w spłacie czy narastającym długu.

Alternatywne rozwiązanie dla osób ze złą historią kredytową

Twoja sytuacja wymaga natychmiastowego zastrzyku gotówki i wiesz, że uzyskanie kredytu gotówkowego będzie wyjątkowo trudne? Dla klientów z problematyczną historią kredytową najlepszym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usług parabanku. Dużo firm pożyczkowych zapewnia, że udziela swoich zadłużeń bez sprawdzania BIK usługobiorcy, nie oczekując także zaświadczenia od pracodawcy. Do uzyskania chwilówki wystarczy zatem osobiste oświadczenie o dochodach. Na co musisz uważać, wybierając taką usługę? Pamiętaj, że poza mniejszą ilością gotówki, musisz spłacić zadłużenie w krótszym czasie, a wiele z dostępnych ofert może okazać się kosztownych pod względem oprocentowania, czy kosztów dodatkowych. Zanim podpiszesz umowę z parabankiem, dobrze sprawdź dostępne oferty i zastanów się czy to usługa, którą będziesz w stanie spłacić.

Komentarze zostały wyłączone.