Kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą


Zarabiasz poza granicami kraju, ale chcesz skorzystać z zobowiązania dostępnego w Polskim banku? Nie wszystkie oferty są skierowane dla osób, które nie zarabiają w krajowej walucie. Przekonaj się, czego możesz się spodziewać wnioskując o zadłużenie tego typu.

Zapewniamy informacje, które pomogą ci skutecznie wnioskować o kredyt, nawet jeśli do tej pory wydawało ci się, że twoją jedyną nadzieją na zobowiązanie jest skorzystanie z usług prywatnych firm pożyczkowych, które nie weryfikują swoich klientów i zapewniają błyskawiczną wypłatę pieniędzy. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pieniądze w trakcie spłaty pożyczki, dużo atrakcyjniejszy będzie wybór odpowiedniego kredytu gotówkowego.

Gdzie możesz złożyć wniosek o kredyt

Nie wszystkie banki rozpatrują pozytywnie wnioski złożone przez osoby, które pracują poza granicami kraju. Jednak rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty, powoduje, że część banków, stara się o konkurencyjne warunki dla swoich potencjalnych usługobiorców.

Zachęcamy do sprawdzenia ofert aż trzech banków, które chętne są do udzielenia zadłużenia na dowolny cel, nawet jeśli zarabiasz w walucie innej niż złotówki. PKO Bank Polski, Alior Bank, a także BNP Paribas są instytucjami, które rozumieją potrzeby współczesnych kredytobiorców.

Musisz jednak pamiętać, że złożenie wniosku o kredyt w przypadku pracy za granicą, wiąże się z dodatkowymi warunkami umowy. Co musisz przygotować, zanim zaczniesz starać się o kredyt na dowolny cel?

  • Dowód osobisty potwierdzający tożsamość klienta
  • Wyciąg z konta bankowego potwierdzający stały dochód
  • Zaświadczenie lub kopia umowy o pracę zawartej przynajmniej 3 miesiące przed złożeniem wniosku o kredyt

Zastanawiasz się nad wysłaniem wniosku o kredyt drogą elektroniczną? To najłatwiejszy sposób, by móc porozmawiać bezpośrednio z pracownikiem banku, nie tracąc czasu na osobistą wizytę w placówce instytucji. Nawet jeśli, twoje zobowiązanie wymagać będzie większej liczby formalności, możesz bez przeszkód skorzystać wniosku o kredyt, który dostępny jest online, na naszej stronie. Wszystkie kwestie dotyczące twoich zarobków, a także zatrudnienia możesz przedstawić w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem wybranego banku.

Zobacz także:  Wrzesień 2017 - pieniądze na Twoje potrzeby

Zwróć uwagę na okres spłaty i RRSO kredytu

Szukając szybkiego wsparcia finansowego, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na koszt całego zobowiązania. Choć osoba, której zależy na błyskawicznym dostępie do środków finansowych, zwraca uwagę przede wszystkim na minimalnych formalnościach, to właśnie koszt zadłużenia powinien okazać się równie istotny. Pamiętaj, że ubiegając się o kredyt, nie możesz wnioskować o zadłużenie, które okaże się dla ciebie w przyszłości zbyt trudne do regularnego spłacania. Zweryfikuj swoje możliwości, oblicz ile jesteś w stanie miesięcznie przeznaczyć na uregulowanie zobowiązania i dopiero na tej podstawie sprawdzaj dostępne usługi. Dzięki temu nie będziesz borykać się z problemem zbyt wysokich rat, a pożyczka nie okaże się uciążliwa, przez cały okres kredytowania.

Jak wiarygodnie porównać dostępne a rynku kredyty gotówkowe? Przychodzimy z pomocą, oferując bezpłatny ranking kredytów gotówkowych. Poświęcając kilka minut, uda ci się zweryfikować całkowity koszt nawet kilkunastu zobowiązań finansowych na dowolny cel.

Komentarze zostały wyłączone.