Wrzesień 2016 – ranking zadłużeń na dowolny cel


Wybór kredytu gotówkowego nie jest oczywisty gdy na rynku jest tak wiele produktów skierowanych do osób, które szukają zobowiązania. Kredyty dostępne w bankach są znacznie korzystniejsze od pożyczek pozabankowych. Możesz zatem zaoszczędzić nie tylko czas potrzebny do zawarcia umowy ale również pieniądze, jeżeli zdecydujesz się na usługę, która zagwarantuje Ci najniższe oprocentowanie oraz ratę. Nie decyduj się na kredyt jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że za usługę zapłacisz więcej niż to konieczne. Sprawdź najtańsze zadłużenia dzięki bezpłatnemu rankingowi. Wystarczy Ci kilka minut, bez wychodzenia z domu, by porównać interesujące Cię produkty finansowe. By uchronić się przed nieatrakcyjnymi warunkami, warto poświęcić chwilę i dokładnie zapoznać się z najważniejszymi czynnikami, które będą miały wpływ na przebieg umowy kredytowej.

Taniej i szybciej – tego oczekują kredytobiorcy

Już od dłuższego czasu Klienci, którzy zainteresowani są kredytami na dowolny cel mają sprecyzowane wymagania. Popularnością cieszą się nie tylko te oferty z najniższym oprocentowaniem ale również te, które gwarantują szybki dostęp do pożyczonych pieniędzy. Oznacza to, że kredytobiorcy coraz więcej uwagi przykładają do formalności jakie należy spełnić by podpisać dokumenty. Od tego w jakim czasie bank wyda decyzję kredytową zależy czy pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku dni czy kilku godzin od złożenia wniosku w banku. Zdecydowana większość instytucji stara się dostosować swoje produkty do oczekiwać współczesnych Klientów. Atrakcyjne warunki kredytu są w stanie przyciągnąć nowych usługobiorców, a zgodnie z danymi, kredyty gotówkowe są obecnie najczęściej wybieranymi zadłużeniami w Polsce.

Najkorzystniejsze oferty

Z łatwością wybierzesz kredyt korzystając z rankingu kredytów, który udostępniamy na naszej stronie. Wystarczy kilka minut by sprawdzić ile wyniesie całkowity koszt zadłużenia, a także na jaki okres będziesz mógł zaplanować spłatę, czy jak wysokie zobowiązanie jest dostępne w konkretnym banku. Ponadto możesz porównać wymagania jakie stawiane są potencjalnemu kredytobiorcy, ułatwi to wybór produktu gdy np. nie posiadasz umowy o pracę i interesują Cię kredyty gotówkowe skierowane także do tych osób, które otrzymują wypłatę z tytułu umowy o dzieło lub zlecenie.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy najłatwiejszym rozwiązaniem problemów finansowych

Wrzesień to miesiąc gdy dodatkowych wydatków nie brakuje. Dlatego warto zwrócić uwagę na trzy najciekawsze oferty kredytów gotówkowych.

  • Wypożyczka – EurobankTo świetna usługa dla Klientów którym zależy na niewielkim zadłużeniu. Maksymalna kwota kredytu to 15 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 60 miesięcy. Atutem oferty jest brak oprocentowania nominalnego. Wypożyczka wiąże się wyłącznie z prowizja od udzielonego kredytu.
  • Kredyt gotówkowy – BGŻ BNP ParibasTo bardzo elastyczny kredyt, który zainteresuje również te osoby, które szukają zadłużenia o wyższej wartości. Oprocentowanie nominalne wynosi zaledwie 4,90%, a dodatkowym atutem jest długi okres spłaty, nawet do 84 miesięcy, oraz maksymalna kwota kredytu, która wynosi aż 150 000,00 złotych.
  • Kredyt Na Wyciąg z Konta – Getin BankOferta, która zapewnia minimum formalności oraz najdłuższy okres kredytowania, sięgający nawet 96 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 100 000,00 złotych, a oprocentowanie nominalne wynosi od 7,90%.

Komentarze zostały wyłączone.