W którym banku są najtańsze kredyty?


Czy dobry kredyt gotówkowy latem to tylko marzenie wielu osób? W wielu przypadkach szybka gotówka na dowolny cel oznacza niebagatelne opłaty i choć chwila w której otrzymujemy dodatkowe pieniądze jest bardzo przyjemna, okres spłaty zadłużenia może wydawać się niemalże niemożliwe do spłaty. Szukając a szybko niezbędnych środków często zapominamy jak ważne jest porównanie wszystkich ofert i zdecydowanie się na kredyt, który oferuje najtańsze oprocentowanie. Jeżeli posiadamy dobrą historię kredytową i nie obawiamy się odmowy na udzielenie zadłużenia ze strony banku zdecydowanie powinniśmy udać się właśnie do takiej placówki w celu podpisania umowy. Pożyczki pozabankowe, choć bardzo popularne i niezwykle atrakcyjne dla osób, które mają problemy z usługami bankowym, wciąż generują znacznie wyższe koszty od tych tradycyjnych kredytów. Zatem chcąc zaoszczędzić na przyszłej spłacie zobowiązania musimy liczyć się z tym, że czeka nas analiza produktów licznych banków, które działają na Polskim rynku.

Najnowszy lipcowy ranking ukazuje, że wciąż możemy bez obaw znaleźć kilka interesujących produktów, które zapewnią duży komfort w korzystaniu z kredytu gotówkowego. To zasługa wciąż niskiego oprocentowania, które nie ulega wciąż zmianie dzięki stałej niskiej referencyjnej stopie procentowej. Warto jednak podjąć szybką decyzję o planowanym kredycie gdyż być może są to ostatnie miesiące, które nadal są wyjątkowo atrakcyjne dla usługobiorców.

Wśród atrakcyjnych kredytów z pewnością znajdziemy usługę jednego z najbardziej rozpoznawalnych banków w naszym kraju tzn. ING Banku Śląskiego. Pożyczka gotówkowa, o którą możemy się ubiegać ma dobre warunki, szczególnie ze względu na łatwość z jaką otrzymamy pieniądze jeżeli jesteśmy właścicielami konta osobistego w tej instytucji. ING zapewnia, że w ciągu kilkunastu minut gotówka wpłynie na nasze konto. Maksymalny okres spłaty to 96 miesięcy, a najwyższa kwota o jaką możemy wnioskować to 60 000 złotych. Oprocentowanie usługi określone jest jako 11,50%, co daje bardzo dobry wynik choć poniżej przedstawimy kolejne oferty, które okażą się korzystniejsze dla naszego portfela.

Zobacz także:  Który kredyt gotówkowy wybrać? - oferty banków

Citi Bank Handlowy oferuje aż 120 000 złotych najwyższego zadłużenia, aż dwa razy tyle ile może pożyczyć ING Bank Śląski. Okres kredytowania jest jednak krótszy i wyznacza go termin standardowych 7 lat spłaty zadłużenia. Bank zapewnia, że pieniądze wypłaca w ciągu jednego dnia roboczego, a samą pożyczkę możemy dodatkowo ubezpieczyć na wypadek trudności ze spłatą lub nieprzewidzianych sytuacji, które doprowadzą do niewypłacalności klienta. Oprocentowanie pożyczki w Citi Handlowym wynosi 9,50%.

BNP Paribas Bank, wcześniejszy lider wśród kredytodawców wciąż na mocnym choć już nie najlepszym miejscu. Zaletami tego kredytu dla klientów indywidualnych jest wysoka maksymalna kwota zadłużenia, to aż 150 000 złotych, a także wygodny długi okres spłaty – 7 letni. W przypadku klientów, którzy posiadają konto w Paribas możliwe jest zmniejszenie całkowitego kosztu zadłużenia jeżeli inny bank zaoferuje nam atrakcyjniejszą usługę. Poza tym bank zapewnia, że wysokość miesięcznych rat nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania, a wcześniejsza spłata jest możliwa bez żadnych problemów lub konieczności dodatkowych opłat z tym związanych. Oprocentowanie kredytu gotówkowego w BNP Paribas wynosi 8,90%.

Obecnie na pierwszym miejscu wyróżniamy kredyt gotówkowy Getin Banku. Kredyt gotówkowy dla Ciebie to najtańsze zobowiązanie, które posiada oprocentowanie wynoszące tylko 8,00%. Kredytobiorca może starać się o maksymalnie 150 000 złotych, które może rozłożyć na 84 raty. Dzięki temu konsument ma okazję dostosować kwotę swojej miesięcznej raty do prywatnych możliwości finansowych. To bardzo dobra usługa jeżeli oczekujemy szybkiej wypłaty gotówki, Getin Bank zapewnia, że środki udostępnia najczęściej tego samego dnia, w którym klient zgłosi się do oddziału banku. Chcąc zadłużyć się w Getin wystarczy, że poza zdolnością kredytową, zaświadczy o źródle swojego stałego dochodu min. poprzez umowę o pracę, dzieło zlecenie, własną działalność gospodarczą lub nawet emeryturę bądź rentę. Ponadto wiążąc się z bankiem mamy możliwość skorzystać z atrakcyjnej promocji kredytu rekomendowanego. Polega to na poleceniu usług banku swoim bliskim i w przypadku gdy którakolwiek z osób, z którą podzielimy się informacjami o kredycie zdecyduje się go zaciągnąć, otrzymamy dodatkowe 100 złotych.

Zobacz także:  Jak można wykorzystać kredyt gotówkowy

Każdy z powyżej wymienionych kredytów może wspaniale się sprawdzić i z całą pewnością warto zastanowić się nad ich wyborem w chwili gdy szukamy kredytu gotówkowego. To niezwykle istotne by na bieżąco dowiadywać się jakie banki posiadają najtańsze oferty i czy ich koszta są dla nas wystarczająco atrakcyjne by móc przystąpić do realizacji umowy z wybraną instytucją. Decydującym czynnikiem powinna być bowiem nasza indywidualna sytuacja finansowa, która pozwoli następnie na bezproblemowy zwrot pieniędzy oraz odsetek.

Komentarze zostały wyłączone.