Szybka decyzja kredytowa i minimum kosztów


Aby podpisać umowę kredytową z warunkami, które pozwolą Ci zarówno cieszyć się szybkim dostępem do środków jak i niskim kosztem całkowitym kredytu. Ogromna konkurencja na rynku zapewnia zróżnicowanie ofert, a dzięki temu możliwość dostosowania produktu do swoich oczekiwań. Podpowiemy Ci jak szukać najlepszej oferty i czym kierować się przy dokonywaniu decyzji by Twój budżet na tym nie ucierpiał, a zadłużenie było łatwe w spłacie.

Większość banków zapewnia swoich Klientów o minimalnych formalnościach i gwarantuje udzielenie szybkiej decyzji kredytowej. Coraz więcej kredytów gotówkowych udzielanych jest niemal tak szybko jak pożyczki pozabankowe, nawet w ciągu jednego dnia. Dzięki temu z łatwością skorzystasz z kredytowanych pieniędzy, bez konieczności decydowania się na znacznie droższą ofertę parabanku.

Nie przepłacaj!

Niskie oprocentowanie nominalne to nie wszystko. Nawet jeżeli oferta banku wydaje Ci się być wyjątkowo atrakcyjna pamiętaj, że przez dodatkowe opłaty możesz niemile zaskoczyć się i spłacać znacznie wyższą ratę miesięczną. Dlatego zanim podpiszesz umowę z bankiem koniecznie poznaj dokładnie ofertę, skupiając się na całkowitym koszcie pożyczki. Co to dokładnie oznacza? By przekonać się ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt musisz poznać rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Składa się na nią zarówno oprocentowanie nominalne jak i prowizja banku za udzielenie kredytu, opłata przygotowawcza i ubezpieczenie jeżeli jest ono obowiązkowe. Dodatkowo warto przejrzeć umowę by dowiedzieć się czy bank przewiduje opłaty w przypadku wcześniejszej spłaty zadłużenia lub innych okoliczności związanych z okresem kredytowania.

Bardzo często banki zachęcają nowych Klientów nie podając od razu RRSO. Klient zainteresowany niskim oprocentowaniem decyduje się na podjęcie zadłużenia, a o pozostałych kosztach dowiaduje się już po fakcie. To najprostsza droga do tego by za swój kredyt płacić więcej niż to konieczne. Zadbaj o to przeglądając oferty np. w rankingu kredytów, który dostępny jest na naszej stronie.

Zobacz także:  Kredyt hipoteczny w czasie epidemii koronawirusa

Pomocne narzędzia finansowe

Porównanie pożyczek na dowolny cel jest niezbędne jeśli chcesz zaoszczędzić. W jednym miejscu zbierzesz najważniejsze informacje i bez pośpiechu wyeliminujesz oferty, które Twoim zdaniem nie będą odpowiednie. Podjęcie decyzji w ten sposób stanie się łatwe i nie będzie wymagało wielu godzin wyszukiwania kluczowych wiadomości o usługach banków. Możesz swobodnie, z pomocą suwaka, ustalić kwotę kredytu jaki Cię interesuje oraz okres spłaty zadłużenia, nawet jeżeli to wyłącznie orientacyjne dane. Dowiesz się nie tylko ile wynosi RRSO ale także ile zapłacisz w ramach miesięcznej raty. Ranking wyróżni Ci najlepsze oferty, a Ty będziesz mieć możliwość sprawdzenia pełnych opisów produktów i wysłania niezobowiązującego wniosku. Tym sposobem pracownik banku skontaktuje się z Tobą i omówi dokładne warunki kredytu, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Wypełnienie takiego formularza jest pierwszym krokiem do tego by podpisać umowę z bankiem. Aby wysłać prawidłowo uzupełniony formularz wystarczy podać dane niezbędne do wstępnej weryfikacji Klienta. Imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL, a także wysokość zadłużenia o jakie się ubiegasz.

Komentarze zostały wyłączone.