Rekordowo niskie oprocentowanie kredytów


Zaciągnięcie kredytu gotówkowego pozwala aktualnie na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Oprocentowanie zobowiązań jest rekordowo niskie i wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku Rada Polityki Pieniężnej może podnieść stopy procentowe. Warto więc rozważyć jeszcze teraz czy dodatkowe pieniądze nie okażą się niezbędne w domowym budżecie. Podpisując umowę już teraz będziesz mieć pewność, że za swoje zadłużenie zapłacisz znacznie mniej. Różnica w ratach miesięcznych może być niewielka i sięgać kilkunastu złotych, jednak w ujęciu trwania całej umowy kredytowej różnica umów zawartych teraz, a po podniesieniu stóp procentowych będzie znaczna. Jeżeli trudno Ci zdecydować się na ofertę kredytową, sprawdź ranking i opisy ofert na naszej stronie. Wybierzesz zobowiązanie o najlepszych warunkach, a wszystko to zaledwie w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu.

Kredyt jeszcze przed świętami

Kredyt gotówkowy dzięki licznym ułatwieniom i minimalnej liczbie formalności otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia. Składając wniosek jeszcze dziś, możesz zatem skorzystać z dodatkowych środków jeszcze przed świętami. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut, wystarczy, że w odpowiednie rubryki wpiszesz swoje imię, nazwisko, numer telefonu, numer PESEL oraz kwotę o jaką się ubiegasz. Pracownik banku oddzwoni na podany numer i przeprowadzi z Tobą szczegółową rozmowę, przedstawiając ofertę indywidualnie dostosowana do Twoich możliwości finansowych. Warto pamiętać, że wysłanie formularza nie zobowiązuje do podpisania umowy i skorzystania z kredytu gotówkowego. Jeżeli jednak zdecydujesz, że przedstawiona usługa jest warta uwagi, podpisanie umowy i otrzymanie dostępu do gotówki będzie ułatwione i co ważniejsze, przyspieszone. Banki zapewniają, że gotówkę można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy kredytowej. To informacja, która w szczególności ucieszy osoby, które interesują się zobowiązaniem gotówkowym ze względu na mniejszą ilość dokumentów i potrzebują szybkiego dostępu do pieniędzy.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy w Alior Bank - czy pożyczka gotówkowa w Alior Banku się opłaca?

Wybierz ofertę korzystając z rankingu kredytów

Na naszej stronie znajdziesz ranking kredytów gotówkowych, który pozwoli Ci z łatwością poznać warunki najlepszych ofert na rynku. Aby orientacyjnie określić koszt kredytu, a także miesięczną ratę, wpisz w odpowiednie pola kwotę zobowiązania, która Cię interesuje, a także okres przez jaki chcesz spłacać kredyt. Dowiesz się jakie oprocentowanie mają poszczególne oferty, czy bank pobiera prowizję oraz jakie warunki przewidziane są dla kredytobiorców.

Koniecznie porównaj RSSO zadłużeń, elastyczność warunków umowy, to pomoże Ci ustalić jednoznacznie, które oferty są atrakcyjne i zdecydować się na jedną, lub kilka pożyczek, które zwróciły Twoją uwagę. Wypełniając wniosek na naszej stronie możesz skontaktować się z kilkoma instytucjami i porównać ze sobą przedstawione przez konsultantów oferty.

Komentarze zostały wyłączone.