Pożyczka gotówkowa na Twoim koncie nawet w jeden dzień


Szybkie pieniądze dostępne na koncie Klienta to nie tylko domena firm pożyczkowych. Od kiedy banki skłonne są do minimalizowania formalności związanych z pożyczką gotówkową to doskonała alternatywa dla chwilówek, które przyciągały usługobiorców szybkim dostępem do dodatkowych środków finansowych. Nie musisz zgadzać się na znacznie wyższe opłaty jakie proponowane są w przypadku zadłużeń parabankowych, zaoszczędzisz nie tylko czas ale swoją gotówkę wybierając ofertę banku.

Błyskawiczna decyzja wstępna

Niewielka ilość dokumentów wymaganych przed weryfikacją kredytobiorcy pozwala bardzo skrócić czas jaki potrzebny jest by wydać wstępną decyzję kredytową. Pracownicy banku osobiście sprawdzają Twoją zdolność kredytową, a także historię wcześniejszych zadłużeń. Dzięki temu omijasz wiele niepotrzebnych formalności. Wiele banków w przypadku Klientów ubiegających się o pożyczkę gotówkową oferuje wstępną decyzję nawet w ciągu kilkunastu minut. To znacznie przyspiesza całą procedurę związaną z podpisaniem umowy i wypłaceniem pieniędzy. Coraz więcej banków decyduje się na gwarancję wypłaty, maksymalnie w ciągu jednego dnia od zawarcia porozumienia między kredytobiorcą i kredytodawcą.

Rekompensata w Eurobanku

Choć szybka pożyczka to coraz powszechniejszy produkt oferowany w bankach, wśród usług wyróżnia się pod tym względem szczególnie jedno zadłużenie. Wypożyczka dostępna w Eurobanku poza bardzo atrakcyjnym kosztem, opierającym się wyłącznie na prowizji zapewnia wypłatę rekompensaty równej 500 złotych jeżeli bank opóźni się z wypłatą gotówki. Zgodnie z zapewnianiami Eurobank ma maksymalnie jeden dzień roboczy by dostarczyć Klientowi pieniądze – zarówno na wskazany rachunek osobisty jak i do rąk własnych.

Dużym ułatwieniem w przypadku tego zobowiązania jest możliwość złożenie bezpłatnego wniosku online. Wypełnij taki formularz na kredytomania.eu i przekonaj się jak dużo możesz zyskać starając się o tą promocyjną ofertę. Wniosek na stronie nie zobowiązuje do podpisania umowy, może jednak przyczynić się do atrakcyjniejszych warunków i przede wszystkim szybszego rozpatrzenia wniosku.

Zobacz także:  Gdzie zdobędziesz najtańszy kredyt?

Czy warto wybierać pożyczkę na podstawie czasu wypłaty pieniędzy?

Bez wątpienia coraz więcej Klientów przed wyborem zadłużenia zwraca uwagę na to jak szybko możliwe będzie skorzystanie z dodatkowych środków. Zanim jednak wybierzesz w ten sposób pożyczkę zastanów się co będzie dla Ciebie ważniejsze w trakcie trwania umowy. Zdecydowanie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest sprawdzenie ile dokładnie zapłacisz za ofertę z jakiej chcesz skorzystać. Jeżeli chcesz uniknąć wielu godzin poświęconych na przeglądanie produktów dostępnych na rynku, możesz posłużyć się rankingiem kredytów, który pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę nawet w ciągu kilku minut.

Komentarze zostały wyłączone.