Najtańszy kredyt na świąteczne wydatki


Już teraz liczysz ile pieniędzy wydasz na najbliższe święta? Chcesz zapewnić sobie i bliskim niezapomniane chwile, które będziecie mogli wspominać cały rok? Niestety okres przedświąteczny to tak wiele wydatków i planów, które trudno zrealizować przy pomocy wyłącznie swoich dochodów. Banki oferują pożyczki i kredyty gotówkowe, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla Twoich problemów. Już teraz możesz zapomnieć o nietrafionych prezentach. Wybierz najtańszy kredyt i ciesz się w pełni świętami i zakończeniem bieżącego roku.

Kredyt na miarę

Chcesz aby Twój kredyt spłacał się z taką łatwością, że nawet nie zauważysz kiedy zadłużenie zostanie uregulowane? To jest możliwe. Pod warunkiem, że wcześniej określisz dokładnie swoje potrzeby i to ile będziesz w stanie poświęcić miesięcznie na spłatę zobowiązania, tak by nie miało to dużego wpływu na Twój budżet. Dlatego więc zanim zdecydujesz się na konkretną usługę zastanów się jak prezentują się Twoje miesięczne dochody i wydatki, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na spłatę kredytu. Nawet najtańszy kredyt spośród dostępnych ofert związany jest z prowizją i oprocentowaniem. Nie pozwól sobie na pochopne decyzje i dokładnie sprawdź czy produkt, który Cię interesuje rzeczywiście jest tego wart. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na pracochłonne sprawdzanie wszystkich ofert i obliczanie wysokości rat, mogą Ci w tym pomóc darmowe narzędzia finansowe. Dzięki porównaniom i rankingom kredytów wybierzesz najtańszy kredyt dla siebie, a korzystając z kalkulatora rat dowiesz się ile miesięcznie zapłacisz za swoją pożyczkę.

Ranking grudniowych kredytów na dowolny cel

BankOprocentowanieProwizjaOkres kredytowaniaMaks. kwota
BNP Paribas8,90%2,00%7 lat150 000 zł
Alior Bank7,90%3,50%10 lat20 000 zł
Getin Bank9,90%3,90%8 lat150 000 zł

Paribas Bank oferuje obecnie najtańszy kredyt na rynku. Sprawdzi się on zarówno w przypadku mniejszych zadłużeń, idealnych na okres świąteczny, a także wysokich zobowiązań, które pozwolą nam m.in. na przeprowadzenie remontu. Wszystkie trzy wymienione usługi są bardzo atrakcyjne. Alior Bank oferuje zimową pożyczkę gotówkową, która zachęca bardzo niskim oprocentowaniem. Jest to promocyjna usługa, która obowiązuje wyłącznie do końca roku i dostępna jest dla wszystkich Klientów banku. Także dla tych, którzy nie zdecydują się na otwarcie rachunku osobistego w oddziale Alior Banku. Getin Bank podobnie jak Paribas Bank już od dłuższego czasu utrzymuje się w czołówce najtańszych kredytów w comiesięcznych zestawieniach. Przede wszystkim warto przyjrzeć się temu iż Getin oferuje wysoką kwotę kredytu i bardzo korzystny okres kredytowania, który pozwoli rozłożyć miesięczne raty na jak najmniejsze wartości.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - sprawdź kalkulator usług

Świąteczna gorączka

Choć okres zimy jest związany z licznymi wydatkami, nie decyduj o zadłużeniu finansowym działając pod presją czasu. Najważniejsze to podejmować świadome decyzje, których następnie nie będziesz żałować. Przed podpisaniem umowy przeczytaj ją kilkukrotnie i zawsze wybieraj wyłącznie takie zobowiązanie, które pozwoli Ci zrealizować marzenia i plany jak najniższym kosztem.

Komentarze zostały wyłączone.