Najtańszy kredyt na drugą połowę lata


Początek sierpnia dla wielu osób oznacza jeszcze czas na podjęcie ostatniej decyzji o wakacyjnym wyjeździe. Nawet brak gotówki nie musi być przeszkodą jeżeli zależy Ci na tym by spędzić urlop dokładnie w taki sposób o jakim marzysz. Najtańszy kredyt na rynku będzie dla Ciebie okazją do realizacji długo odkładanych planów, co może okazać się nieocenione. Ponadto nie musisz martwić się zbyt wysokimi kosztami zadłużenia. Pomożemy Ci wybrać kredyt na dowolny cel, który nie będzie uciążliwy dla Twojego budżetu i spłacisz go bez problemów.

Latem wydajemy więcej

W okresie urlopów wydajemy znacznie więcej pieniędzy niż w innych miesiącach w ciągu roku. Wakacje sprzyjają by pozwolić sobie na więcej przyjemności i realizację jeszcze nie spełnionych marzeń. Częściej sięgamy po pożyczki i kredyty, zanim jednak podejmiesz taką decyzję zastanów się czy warto skorzystać z usług bankowych lub firm pożyczkowych. Jeszcze do niedawna pożyczki w parabankach były jedyną możliwością uzyskania pieniędzy od ręki. Jednak wraz z narastającymi potrzebami Klientów banki zmieniły swoje oferty i dostosowały je do wymagań usługobiorców. Kredyty gotówkowe, udzielane na dowolny cel posiadają ułatwione procedury udzielenia zadłużenia, dzięki temu gwarantują minimum formalności i przede wszystkim ekspresową wypłatę środków. Nie musisz zatem obawiać się, że na pieniądze będziesz czekać dłużej niż jeden dzień roboczy.

Główną zaletą produktów oferowanych przez banki są przede wszystkim niskie koszta, w porównaniu do pożyczek typu „chwilówki”. Jednak aby skorzystać z oferty banku konieczne jest przedstawienie dobrej historii kredytowej oraz wystarczająca zdolność kredytowa. W przypadku gdy masz problem z uzyskaniem pozytywnej decyzji o zadłużeniu w banku, firma pożyczkowa może być ostatnim miejscem oferującym Ci potrzebną Ci pomoc.

Zobacz także:  Ranking kredytów online - Grudzień 2017

Sierpień 2015 – najtańszy kredyt dla wymagających

Aktualnie najtańszym zobowiązaniem jest Lekka Pożyczka Gotówkowa dostępna w Alior Banku. Sprawdź warunki umowy związane z tym zadłużeniem i zdecyduj czy są one dla Ciebie atrakcyjne i czy to produkt, który pozwoli Ci zdobyć gotówkę.

BankAlior Bank
OfertaLekka Pożyczka Gotówkowa
Oprocentowanie4,90%
Prowizja0,00%
Opłata przygotowawcza2,00% – 7,00%
Maksymalna kwota50 000,00 złotych
Okres spłatyMaksymalnie 60 miesięcznych, równych rat

Zapamiętaj

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze kredytu warto jest porównać inne zadłużenia, poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących zobowiązania. W ten sposób podpisując umowę będziesz mieć pewność, że wybrana pożyczka jest rzeczywiście dla Ciebie tą najkorzystniejszą. Jeżeli wyślesz niezobowiązujący wniosek zgłoszeniowy do banku otrzymasz propozycję dostosowaną do Twoich możliwości finansowych.  

Komentarze zostały wyłączone.