Najtańsze zadłużenia – musisz się pospieszyć


Oprocentowanie pożyczek i kredytów na dowolny cel zachęca teraz do podejmowania nawet najbardziej odkładanych planów wymagających dodatkowej gotówki. Nie będzie lepszego momentu, bo kredyty już w najbliższym okresie podrożeją. Rada Polityki Pieniężnej będzie miała najprawdopodobniej już w grudniu szansę na podwyższenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Cały rynek czeka na te zmiany, powody do zadowolenia będą mieli użytkownicy usług oszczędnościowych, w przeciwieństwie do kredytobiorców, którzy muszą liczyć się z wprowadzeniem wyższych opłat.

Aby zdobyć dodatkowe pieniądze bez przepłacania musisz podpisać umowę z bankiem jeszcze teraz gdy deflacja wciąż ma wpływ na korzystniejsze koszta zobowiązań. W przypadku najlepszych i najtańszych produktów finansowych masz szansę nie tylko uzyskać minimalne oprocentowanie nominalne ale uniknąć również prowizji czy opłaty przygotowawczej.

Uważaj – ukryte opłaty

Dodatkowymi kosztami charakteryzują się przede wszystkim zobowiązania udzielane w licznych firmach pożyczkowych. Nie oznacza to jednak, że umowy banków nie zawierają w sobie haczyków na które większość osób nie zwraca po prostu uwagi. Zanim podpiszesz umowę poznaj ją dokładnie i przede wszystkim zwróć uwagę na wszystkie opłaty jakie poniesiesz. Banki często oferując bardzo niskie oprocentowanie ale szukają innych sposobów by zrekompensować sobie niższy zysk. Prowizja za udzielenie pożyczki lub opłata przygotowawcza nikogo raczej nie dziwią, musisz jednak pamiętać, że czekają na Ciebie także inne opłaty, których być może się nie spodziewasz. Są to m.in. koszta związane z wcześniejszą spłatą zadłużenia, utrzymaniem rachunku osobistego w banku czy ubezpieczenie kredytu. Świadomy wybór zobowiązania finansowego pozwoli Ci dokładniej przewidzieć jego spłatę, a przede wszystkim wysokość Twoich rat i budżetu.

Najtańsza pożyczka miesiąca

Choć w Listopadzie polecaliśmy już kredyt gotówkowy w Eurobanku warto przypomnieć, że to usługa która wymaga od usługobiorcy założenia rachunku w banku. Dla osób, które nie chcą wiązać pożyczki z inną usługą banku świetnym rozwiązaniem jest Pożyczka 5,00% dla każdego.

Zobacz także:  Gdzie wnioskować o kredyt gotówkowy - Maj 2019

Bardzo niski całkowity koszt zadłużenia, a także długi okres spłaty są niewątpliwie ogromnymi atutami tej oferty.

Poza tradycyjnym oprocentowaniem nominalnym pożyczkobiorca będzie zmuszony także uregulować opłatę przygotowawczą. Jest to jednak niewielki koszt, szczególnie, że Alior Bank nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki.

Każdy zainteresowany ma możliwość ubiegać się o zobowiązanie o wartości maksymalnie 150 000,00 złotych. Należy jednak pamiętać, że najwyższa kwota udzielonego kredytu zależna jest od zdolności kredytowej Klienta banku.

Komentarze zostały wyłączone.