Najtańsze kredyty gotówkowe – Kwiecień 2015


Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki, warto zastanowić się czy kredyt gotówkowy nie spełni Twoich wymagań. Banki dzięki tej ofercie trafiają do coraz większej ilości konsumentów, a wiele osób przekonuje się, że uzyskanie kredytu jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet najtańsze kredyty gotówkowe mogą zaoferować Ci doskonałe warunki związane z łatwością wnioskowania o zadłużenie oraz szybką wypłatą pieniędzy. Nie musisz się zatem martwić skomplikowanymi formalnościami, które zajmą Ci dużo czasu. Nawet jeżeli potrzebujesz gotówki na „już” nie zapłacisz za to więcej niż rzeczywiście jest to konieczne. Zdecyduj się na kredyt jeszcze teraz, gdy na oprocentowanie ma wpływ bardzo niska stopa procentowa NBP. Taka sytuacja nie będzie utrzymywać się przez długi czas, warto więc korzystać z usług finansowych gdy masz szansę zaoszczędzić na spłacie swojego kredytu.

Aktualny ranking najtańszych kredytów konsumenckich

Zanim wybierzesz swoje zobowiązanie zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz. Postaraj się określić swoje możliwości finansowe i przemyśl jaka usługa będzie w stanie zapewnić Ci komfort przez cały okres trwania jej umowy. Jeżeli poświęcisz na to przynajmniej kilka minut z dużo większą łatwością wybierzesz dostosowany do siebie kredyt czy pożyczkę.

Porównanie zadłużeń, nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Wiele banków nie zamieszcza na swoich stronach wszystkich potrzebnych informacji, a reklamy nie są wiarygodnym źródłem ze względu na minimalną ilość treści. By zaoszczędzić Ci czas zebraliśmy najtańsze kredyty gotówkowe na Polskim rynku w celu ich przeanalizowania. Poniżej zestawienie trzech zdecydowanie najatrakcyjniejszych usług, które warte są polecenia wszystkim osobom szukającym sposobu na uzyskanie gotówki na dowolny cel.

  1. Kredyt na miarę w Raiffeisen POLBANKU zajmuje pierwsze miejsce wśród dostępnych zadłużeń. To oferta o bardzo dobrych warunkach, która z pewnością zaciekawi wiele osób chcących zaciągnąć zadłużenie na możliwie jak najniższych kosztach. Oprocentowanie tego kredytu to 0,00%, a jedyną opłatą jaką ponosi kredytobiorca jest prowizja jaką pobiera bank w wysokości 9,00%. Z oferty mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, dodatkowo nie jest ona związana z koniecznością założenia rachunku osobistego. Maksymalna kwota o jaką może wnioskować Klient banku to 150 000 złotych, a okres na jaki maksymalnie można rozłożyć spłatę rat wynosi 96 miesięcy.
  2. Pożyczka dla kobiet w Alior Banku to promocyjna oferta skierowana do Klientek banku lub małżeństw. Usługa charakteryzuje się bardzo niskim oprocentowaniem, stanowiącym zaledwie 4,90% (lub 4,70% jeżeli o kredyt ubiega się małżeństwo). Bank pobiera opłatę przygotowawczą która może wahać się od 2,00% do 7,00% wartości zadłużenia.Pożyczka umożliwia zdobycie dodatkowych środków w kwocie do 100 000 złotych bez zabezpieczeń lub żyrantów. Pieniądze wypłacane są w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy, a maksymalny okres kredytowania to 60 miesięcy.
  3. Kredyt z premią roczną w Eurobanku jest ostatnim z polecanych przez nas zadłużeń. Podobnie jak wcześniej opisane pożyczki ma atrakcyjne warunki umowy i należy do najtańszych kredytów gotówkowych. Oprocentowanie nominalne w przypadku tej oferty wynosi 10,00%, a prowizja jaką pobiera Eurobank za udzielenie kredytu to 6,00%. Kredytobiorca może starać się o zadłużenie o wartości nawet 120 000 złotych. Umowa zawierana jest maksymalnie na 96 miesięcy.
Zobacz także:  Grudzień 2015 - świąteczne pożyczki gotówkowe

Komentarze zostały wyłączone.