Najlepszy kredyt gotówkowy w Czerwcu 2015


Chcesz aby wakacje w tym roku okazały się atrakcyjne dla całej Twojej rodziny i szukasz sposobu by sfinansować swoje urlopowe plany? Właśnie teraz masz okazję na to by odpowiednio wcześnie zastanowić się jaki kredyt gotówkowy będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i czy jakakolwiek oferta banku może pomóc Ci zaoszczędzić na spłacie zadłużenia. Wbrew pozorom nie każda pożyczka gotówkowa musi wiązać się z dużą ilością odsetek i wysokimi ratami. Szczególnie teraz gdy stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego są bardzo atrakcyjne co ma bezpośredni wpływ na minimalne koszty kredytów.

Analitycy finansowi zapowiadają, że najprawdopodobniej jeszcze do końca tego roku możemy liczyć na niskie oprocentowanie nominalne zadłużeń finansowych. Są to jednak wyłącznie przewidywania i działania Rady Polityki Pieniężnej na najbliższe miesiące nie są z góry ustalone, wszystko będzie zależało bowiem od m.in. deflacji i kursu złotego.

Kredyt gotówkowy – czy to się opłaca?

Jeżeli rzeczywiście myślisz o zaciągnięciu pożyczki, kredyt gotówkowy dostępny w banku będzie znacznie tańszy niż pożyczka w parabanku. Nie od dziś wiadomo, że większość firm pożyczkowych często ukrywa opłaty, które konieczne są podczas spłaty całego długu. Dodatkowo oferty te różnią się nie tylko swoim kosztem ale także innymi warunkami. Parabanki udzielają niewielkich zadłużeń i wymagają szybkiej spłaty całej pożyczki. W przeciwieństwie do nich banki oferują wysokie maksymalne wartości kredytów i gwarantują elastyczny okres kredytowania sięgający nawet kilku lat. Docelowym Klientem parabanków są przede wszystkim osoby, które mają trudności w uzyskaniu zgody kredytowej w bankach, często ze względu na negatywne wpisy w BIK-u. Jeżeli jednak możesz ubiegać się bez przeszkód o zadłużenie w banku, będzie to z pewnością lepsze rozwiązanie.

Najlepszy kredyt w Czerwcu 2015

Kredyt na miarę bez odsetek w Raiffeisen Polbanku to aktualnie najtańszy kredyt na dowolny cel. Promocja w przypadku tego zadłużenia dotyczy przede wszystkim możliwości uniknięcia standardowych opłat, czyli oprocentowania nominalnego. Kredytobiorca musi opłacić tylko jednorazową prowizję, która wynosi 9,00%. To jedyny koszt całego zadłużenia, co oczywiście pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze podczas całego okresu kredytowania. Maksymalna wartość kredytu gotówkowego wynosi aż 150 000,00 złotych. Jest to jednak warunek zależny przede wszystkim od indywidualnych możliwości Klienta. Raiffeisen Polbank oferuje długi okres kredytowania, nawet 96 miesięcznych, równych rat. Wybór najdłuższego okresu zwiększy Twoją zdolność kredytową, jednocześnie zmniejszając miesięczne wydatki.

Zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny bez weryfikacji baz dłużników?

Przeczytaj umowę

Niezależnie od tego na jaką ofertę się zdecydujesz pamiętaj o tym by przed zawarciem umowy starannie przeczytać umowę. Dzięki temu nie zaskoczysz się żadnymi dodatkowymi opłatami, a wszystkie warunki uzyskania pieniędzy będą dla Ciebie zrozumiałe. Wiele osób zapomina o tym i interesuje się dokumentami po zawarciu umowy kiedy jest już za późno na jakiekolwiek zmiany.

Komentarze zostały wyłączone.