Lipiec 2017 – kredyt na Twoje dodatkowe wydatki


Nawet jeżeli radzisz sobie z wszystkimi opłatami i masz dobrze zaplanowany budżet możesz spotkać się z sytuacją w której wsparcie finansowe z zewnątrz będzie nieuniknione. Nagła naprawa samochodu, a może zepsuty sprzęt AGD/RTV lub jakakolwiek inny wydatek, który obciążył Twój portfel? W takiej sytuacji najszybszym i najłatwiejszym sposobem na zdobycie pieniędzy jest podpisanie umowy kredytowej z bankiem. Kredyt gotówkowy jest atrakcyjną ofertą dla osób, które nie chcą informować kredytodawcy w jakim celu zaciągają zadłużenie, jednocześnie płacąc niewiele za usługę. Pożyczanie od znajomych czy rodziny może nie tylko być powodem sprzeczek ale często jest niemożliwe gdy kwota przekracza możliwości finansowe najbliższych. Zamiast martwić się tym co zrobić i jaką ofertę wybrać by nie spłacać zbyt wysokich rat, zdecyduj się na przeanalizowanie rankingu kredytów. Tym sposobem uda Ci się szybko podjąć decyzję o kredycie, jednocześnie mając świadomość, że to usługa z najlepszymi warunkami.

Najtańszy kredyt w tym miesiącu

W wakacje szybciej wydajemy gotówkę. Łatwiej ulegamy pokusom i nie zawsze trzymamy się wyznaczonych planów. To często jedyny okres w roku kiedy faktycznie mamy okazję odpocząć i ciężko cały czas myśleć o finansach i wydawanych pieniądzach. Gdy pojawią się na Twojej drodze jakiekolwiek problemy możesz zdecydować się na pożyczkę oferowaną przez bank. To bezpieczne, a może być także tanie jeżeli odpowiednio przygotujesz się do całego procesu związanego z zaciągnięciem kredytu. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na przejrzenie ofert, które znajdują się w rankingu udostępnionym na naszej stronie. Bez zbędnych informacji poznasz najważniejsze warunki proponowanych usług i z pewnością podejmiesz świadomą decyzję.

Jaką ofertę polecamy właśnie w tym miesiącu? Jest to bez żadnych wątpliwości Pożyczka 5% z gwarancją, dostępna w Alior Banku. Sprawdzi się zarówno w przypadku zadłużeń o niskiej wartości, jak i kredytów sięgających do 200 000,00 złotych. Alior Bank zapewnia niski koszt całkowity, w tym oprocentowanie nominalne o wartości zaledwie 5,00% kredytu, a także brak prowizji za udzielenie pożyczki przez bank. Atutem oferty jest długi okres spłaty, sięgający 120 miesięcy. Więcej dowiesz się wypełniając wniosek dostępny na naszej stronie.

Zobacz także:  Kredyt dla wolnych zawodów − warunki, kalkulator, opinie

Bankowość online – czy to bezpieczne?

Martwisz się tym, że kredyt zaciągnięty drogą internetową może wpłynąć w jakikolwiek sposób na bezpieczeństwo Twoich danych? Nic bardziej mylnego. Cała bankowość internetowa posiada zabezpieczenia dzięki, którym wszystkie dane udostępnione w procesie wnioskowania o zadłużenie będą całkowicie bezpieczne.

Dodatkowo koniecznie zadbaj o to by korzystają z przeglądarki internetowej zachować podstawy bezpieczeństwa tzn. używać programu antywirusowego i nie wchodzić na podejrzane strony lub nie ściągać plików o których nic nie wiesz. Dzięki temu uchronisz się przed atakami z zewnątrz i zachowasz pewność, że Twoje dane nie są narażone na wykorzystane w innym celu niż to planujesz.

Komentarze zostały wyłączone.