Kredyty gotówkowe – zdobądź pieniądze przed świętami


Zostało już tylko kilka dni by przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Nie oznacza to, że niemożliwe jest zdobycie pieniędzy w tak krótkim czasie. Jeżeli zależy Ci by zasilić swój portfel dodatkową gotówka polecamy kredyty na dowolny cel gwarantujące minimum formalności. Zgodnie z zapewnieniami banków masz szansę by pieniądze znalazły się na Twoim koncie nawet tego samego dnia w którym złożysz wniosek o kredyt. Aby to ułatwić polecamy wysłanie formularza online. Zaoszczędzisz czas konieczny do tego by dostać się do placówki banku, a dodatkowo nawet kilkakrotnie szybciej uzyskasz zgodę kredytową.

Pieniądze nawet w jeden dzień na Twoim koncie

Współczesna bankowość stara się nadążyć za potrzebami Klientów. Badania rynku nie pozostawiają wątpliwości, kredytobiorcy poszukują nie tylko tanich zadłużeń ale przede wszystkim produktów, które gwarantują dostęp do kredytowanej gotówki tak szybko jak to tylko możliwe. By stworzyć pod tym względem konkurencję dla pożyczek pozabankowych konieczne było wprowadzenie zmian, które umożliwiłoby ograniczenie do minimum najważniejszych formalności.

Aktualnie zaciągnięcie kredytu na dowolny cel nie jest trudne i wnioskodawca posiadający zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową może liczyć na wydanie pozytywnej decyzji nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu samo podpisanie umowy nie powinno trwać dłużej niż jeden dzień, natomiast środki wypłacane są praktycznie tuż po zatwierdzeniu dokumentów.

Jeżeli nie chcesz ryzykować, że gotówka nie znajdzie się na Twoim koncie w terminie jaki Cię interesuje możesz zastanowić się nad zaciągnięciem pożyczki, która ma gwarantowaną wypłatę pieniędzy. Takich ofert jest na rynku coraz więcej, obecnie na szczególna uwagę zasługuje przede wszystkim usługa Alior Banku.

Zobacz także:  Jak można wykorzystać kredyt gotówkowy

Świąteczna Pożyczka Zeroprocentowa

Pożyczka na dowolny cel w Alior Banku to chwilowo najciekawsze rozwiązanie dla wszystkich osób szukających drobnego zadłużenia. Maksymalna wartość zobowiązania wynosi 5000,00 złotych, a o kredyt do kwoty 4000,00 złotych możesz ubiegać się bez zbędnych zaświadczeń o stałym zatrudnieniu lub wysokości miesięcznych dochodów.

Bank zapewnia, że pożyczone pieniądze zostaną udostępnione pożyczkobiorcy nie później niż w ciągu jednego dnia od podpisania umowy. Nie bez znaczenia jest jednak wyjątkowo niski koszt całej pożyczki, Klient zapłaci wyłącznie prowizję za udzielenie przez bank zadłużenia, jest to opłata, która wynosi zaledwie 5,00% całego zadłużenia.

Alior Bank proponuje równe i miesięczne raty co pozwala na dostosowanie spłaty całego zadłużenia do możliwości indywidualnych każdego usługobiorcy. Maksymalny okres spłaty to w przypadku Pożyczki zeroprocentowej 12 miesięcy.

Produkt jest dostępny całkowicie online, dzięki temu szybko skontaktujesz się z pracownikami banku i nawet dysponując niewielką ilością czasu zwiększysz swoje szanse na podreperowanie budżetu jeszcze przed świętami.

Komentarze zostały wyłączone.