Kredyt gotówkowy w nagłych przypadkach – Wrzesień 2018


Zaskoczyła Cię nagła potrzeba skorzystania z większej ilości gotówki? Właśnie w takich sytuacjach najchętniej korzystamy z usług banków, które są w stanie zapewnić dostęp do gotówki, której potrzebujesz. Przed podpisaniem umowy postaraj się jednak, by usługa, z której skorzystasz, stanowiła dla Ciebie realną pomoc, bez konieczności zmierzenia się ze zbyt wysokimi opłatami. Na naszej stronie znajdziesz szereg porad dotyczących wyboru kredytu gotówkowego, a także ranking zobowiązań, który możesz wykorzystać do tego, by poznać najtańsze zadłużenia. Poświęcając zaledwie kilka minut uda Ci się przeanalizować większość dostępnych ofert i wybrać te, które będą odpowiadały Twoim wymaganiom.

Ile zapłacisz za skorzystanie z kredytu gotówkowego?

Jak dokładnie poznać koszt całkowity kredytu gotówkowego? Choć pozornie wydaje się to proste, poznanie samego oprocentowania może okazać się złudne. Banki poza oprocentowaniem nominalnym, nakładają na swoich Klientów opłaty dodatkowe, które są w stanie znacznie podnieść rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Na co zatem warto zwrócić uwagę? Koniecznie przyjrzyj się prowizji za udzielenie zadłużenia, a także opłacie przygotowawczej. Kredyt gotówkowy może być związany także z innymi usługami, które generują dodatkowe koszta, zaliczamy do tego prowadzenie konta oraz ubezpieczenie.

Najłatwiejszym sposobem określenia całkowitego kosztu pożyczki jest jednak sprawdzenie RRSO, które określane jest na podstawie wszystkich kosztów. Nie wszystkie banki chętnie udzielają informacji o RRSO swoich zadłużeń, co oznacza, że warto skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. Wpisując kwotę kredytu i okres, w jakim chcesz spłacić zadłużenie, możesz porównać kilkanaście usług i szybko przekonać się, które oferty posiadają najniższe raty, dając pewność, że są to najtańsze zobowiązania finansowe na dowolny cel.

Którą ofertę kredytową polecamy w tym miesiącu?

BGŻ BNP Paribas zajmuje pierwszą pozycję w rankingu kredytów gotówkowych. Kredyt Gotówkowy dla kwoty 25 000,00 złotych i okresu spłaty wynoszącym 36 miesięcy, zapewnia RRSO o wysokości 8,83%. Miesięczna rata tego przykładowego zobowiązania wynosi 789,00 złotych. Należy jednak pamiętać, że bank posiada bardzo elastyczne warunki, co umożliwia zaciągnięcie kredytu o wysokości nawet 200 000,00 złotych oraz długiego okresu spłaty, sięgającego 120 miesięcznych rat. Dzięki temu każdy kredytobiorca może swobodnie dostosować warunki zobowiązania do własnych możliwości i cieszyć się pieniędzmi, nawet w najtrudniejszym okresie pod względem finansowym.

Zobacz także:  Dodatkowa gotówka której potrzebujesz

BGŻ BNP Paribas oferuje minimum formalności, możliwość wnioskowania o zadłużenie online, a także szybki dostęp do gotówki. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich interesujących informacji bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych oraz w pełnych opisach ofert, które dostępne są na naszej stronie.

Komentarze zostały wyłączone.