Kredyt gotówkowy online – gdzie szukać najlepszych ofert?


Brak środków na koncie nie musi oznaczać, że nie spełnisz swoich marzeń lub konieczne będzie zrezygnowanie z atrakcyjnych planów na wakacje. Kredyt gotówkowy może pomóc Ci w szybki sposób uzyskać pieniądze, których tak bardzo potrzebujesz. Banki skupiając się na coraz większych wymaganiach usługobiorców, są w stanie zapewnić dostęp do dodatkowej gotówki w krótkim czasie, bez zbędnych formalności.

Przekonaj się, że kredyt gotówkowy wcale nie musi być kosztowny. Ilość ofert na rynku zapewnia konkurencję, która wymusza na kredytodawcach warunki, przyciągające nowych usługobiorców. Obecnie kredyt gotówkowy, jest najczęściej udzielanym zadłużeniem w ofercie banków i mając na uwadze warunki towarzyszące tej umowie, trudno dziwić się popularności tego zobowiązania.

Lipiec 2018 – najlepszy kredyt na dowolny cel

Alior Bank wciąż zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów gotówkowych, a wszystko to dzięki bardzo niskiemu oprocentowaniu (6,36%) oraz niewielkiej prowizji, która stanowi 6,63%. Pożyczka dla Duetów oferuje wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, nawet 200 000,00 złotych, pod warunkiem, że Klient dysponuje odpowiednio wysoką zdolnością kredytową.

Maksymalny okres kredytowania to 60 miesięcy, a Klient może zdecydować się na raty równe lub malejące. O zadłużenie można ubiegać się online, co znacznie przyspiesza wypełnienie wszystkich formalności. Bank poza wypełnieniem wniosku wymaga także zaświadczenia dochodów, które pozwolą obliczyć możliwości finansowe usługobiorcy, względem jego potrzeb i przewidzianych rat dla kredytu, o jaki się ubiega.

Bardzo dużym atutem oferty, jest możliwość spłaty kredytu przed upływem wyznaczonego terminu, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Oferta Alior Banku zainteresuje osoby, które chcą uzyskać pieniądze w jak najkrótszym czasie, bank zapewnia, że wydanie decyzji kredytowej trwa tylko kilkanaście minut, a gotówka wypłacana jest kredytobiorcy nawet w ciągu jednego dnia.

Zobacz także:  Ranking pożyczek - Styczeń 2018

Dlaczego warto korzystać z usług online?

Produkty włączone do dystrybucji internetowej są kierowane do szerokiego grona Klientów, którzy chcą zaoszczędzić czas, jednocześnie bez żadnych problemów wypełnić wszystkie formalności związane z zadłużeniem, bez konieczności poświęcania nawet kilku godzin na wizytę w banku.

Z produktów internetowych chętnie korzystają osoby młode, które świetnie orientują się w bankowości online oraz usługach mobilnych i znacznie chętniej decydują się na skorzystanie z usług, które dostępne są w taki sposób.

Wysłanie wniosku online jest możliwe w dowolnym miejscu i czasie, zapewnia szybki kontakt z konsultantem banku i co najważniejsze, nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej. Wnioskodawca może podczas rozmowy z pracownikiem banku zdobyć wyłącznie informacje, które go interesują, nie decydując się na skorzystanie z zadłużenia.

Usługi online są bezpieczne, choć oczywiście należy zwrócić uwagę na standardowe zabezpieczenia związane z korzystaniem z internetu. Nie jest to jednak w żaden sposób ryzykowne, szczególnie korzystając ze sprawdzonych wniosków, które są objęte dodatkowymi zabezpieczeniami.

Komentarze zostały wyłączone.