Ile zapłacisz za najtańszy kredyt gotówkowy?


Chcesz mieć pewność, że zadłużenie finansowe przyniesie Ci wyłącznie korzyści? Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych ofert pod względem całkowitego kosztu i przekonania się, czy bank, którego oferta Cię interesuje, nie wymaga od swoich Klientów znacznie więcej, niż myślisz. W tym artykule postaramy się przybliżyć ofertę, która obecnie zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów gotówkowych i zastanowić się ile faktycznie zapłaci kredytobiorca za podpisanie takiej umowy. Sprawdź jakich kosztów możesz się spodziewać i zastanów, czy będziesz w stanie spłacać zadłużenie bez obawy o swój budżet.

Najkorzystniejsza usługa miesiąca

Pierwsze miejsce w rankingu kredytów gotówkowych zajmuje usługa w BGŻ BNP Paribas, czyli standardowy Kredyt Gotówkowy. Oferta z pewnością jest znana kredytobiorcom, którzy interesują się na bieżąco ofertami finansowymi banków. Od dłuższego czasu jest to kredyt, który zajmuje pozycję w czołówce najtańszych zadłużeń i zapewnia bardzo dobre warunki zarówno w przypadku małego, jak i większego zadłużenia.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 4,99%, podczas gdy prowizja banku za udzielenie zobowiązania to 2,50%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania oferty BGŻ BNP Paribas wynosi 6,29%.

Sprawdziliśmy, ile wyniesie miesięczna rata dla przykładowego kredytu. Klient korzystający z kredytu o kwocie 30 000,00 złotych, rozłożonego na okres 54 miesięcy, musi liczyć się z miesięczną ratą, o stałej wartości 637,00 złotych. Całkowita kwota spłaty to 34 395,00 złotych, dokładnie tyle w trakcie trwania umowy wpłaci kredytobiorca na konto banku.

Nie trać pieniędzy i czasu

Zachęcamy do wypełnienia i wysłania wniosku kredytowego, który znajduje się na naszej stronie. Po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami możesz wybrać usługę, która nie tylko pod względem opłat będzie dla Ciebie korzystna, ale i pozostałe warunki kredytu będą odpowiadały twoim wymaganiom. Sprawdź, czy bank udziela kredytów w kwocie, która Cię interesuje, a także czy będzie możliwość dostosowania spłaty do Twoich możliwości. Pozornie to nie są najistotniejsze wiadomości o podpisywanej umowie, ale warto zwrócić na nie uwagę i mieć pewność, że wybrany kredyt gotówkowy będzie dla Ciebie faktycznie pomocny.

Zobacz także:  Jaki jest najtańszy kredyt gotówkowy w polskich bankach?

Wysyłając wniosek o kredyt drogą internetową, będziesz mieć pewność, że nie tylko oszczędzasz pieniądze, wybierając najtańsze zadłużenie, ale dodatkowo zaoszczędzisz swój cenny czas. Wypełnienie formularza trwa kilka minut, a konsultant banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy, może jednak skutecznie ułatwić cały proces i zapewnić szybki dostęp do gotówki.

Kredyt gotówkowy – wykorzystaj go na dowolny cel

Kredyt gotówkowy wyróżnia się na tle innych zobowiązań bankowych, dzięki dużej swobodzie, z jakiej mogą skorzystać kredytobiorcy. Gotówka uzyskana dzięki tej umowie kredytowej może zostać dowolnie rozdysponowana, a warunki spłaty są na tyle korzystne, że dobrze dobrane zobowiązanie nie będzie odczuwalne w rodzinnym budżecie. Do zaciągnięcia kredytu nie potrzebujesz poręczyciela, ubezpieczenia, a często wystarczy wyłącznie osobiste oświadczenie o zarobkach. To powoduje, że kredyt gotówkowy, jest tak elastycznym produktem.

Komentarze zostały wyłączone.