Wrzesień 2015 – Tani kredyt gotówkowy


Początek jesieni to okres gdy pojawia się wiele dodatkowych wydatków, wiele osób ma trudności ze zdobyciem odpowiednich funduszy by pokryć wszystkie swoje potrzeby. Najczęściej jedynym sposobem by w Twoim portfelu znalazła się większa ilość gotówki jest skorzystanie z kredytu lub pożyczki gotówkowej.

Tani kredyt na dowolny cel to rozwiązanie, które jest bardzo popularne, szczególnie wśród młodych osób. Obecnie dzięki niskiej stopie procentowej Narodowego Banku Polskiego kredytobiorcy mogą cieszyć się wyjątkowo atrakcyjnymi ofertami. Oznacza to, że przynajmniej w ciągu najbliższych miesięcy zaciągnięcie zadłużenia nie będzie wiązało się z dużymi kosztami i może okazać się najlepszym rozwiązaniem w przypadku finansowych problemów.

Usługi bankowe online?

Aby otrzymać pieniądze w jak najkrótszym czasie i dodatkowo móc podpisać korzystną umowę warto dowiedzieć się więcej o kredytach gotówkowych proponowanych dzięki bankowości internetowej. To te produkty najczęściej oferują dodatkowe promocje, które pomogą Ci obniżyć całkowity koszt zadłużenia. Warto więc na bieżąco kontrolować zmiany w ofertach i aktualne okazje związane z produktami banków.

Jeżeli nie masz czasu i chęci by spędzać wiele godzin na stronach internetowych banków, polecamy Ci aktualności publikowane na naszym portalu. Tutaj znajdziesz zawsze aktualne oferty a dodatkowo porównasz ze sobą najlepsze kredyty i pożyczki.

Złożenie wniosku online zajmie Ci zaledwie kilka minut. To duże ułatwienie z powodu zminimalizowanych formalności koniecznych do wypełnienia. Wystarczy, że poświęcisz na to kilka minut, a co najważniejsze prawidłowo wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Zrobisz to całkowicie bezpłatnie, a pracownik banku skontaktuje się z Tobą w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Jeżeli obawiasz się podawać swoich podstawowych danych osobowych pamiętaj, że usługi finansowe online posiadają zabezpieczenia, które chronią informacje, które otrzyma instytucja.

Tani kredyt gotówkowy – Wrzesień

W tym miesiącu polecamy szczególnie trzy oferty, które pomogą Ci zdobyć pieniądze na bardzo dobrych warunkach. Twój tani kredyt gotówkowy może stać się rzeczywistością, wystarczy, że odpowiednio dopasujesz usługę do swoich możliwości. Pomoże Ci w tym ranking pożyczek, który zawiera wszystkie potrzebne przyszłemu kredytobiorcy dane. Aby zapoznać się z całym rankingiem zapraszamy na poświęconą temu podstronę. Natomiast poniżej możesz dowiedzieć się więcej o ofertach, które w tym miesiącu zostały uznane za najlepsze.

Zobacz także:  Ranking najtańszych kredytów - skorzystaj z porad specjalistów

Lekka Pożyczka Gotówkowa – Alior Bank

  • Oprocentowanie nominalne – 4,90%
  • Prowizja – 0,00%
  • Maksymalna kwota zobowiązania – 50 000,00 złotych
  • Możliwość rozłożenia spłaty kredytu na 60 rat
  • Wypłata pieniędzy w ciągu jednego dnia od podpisania umowy

Kredyt z premią roczną – Eurobank

  • Oprocentowanie nominalne – 5,00%
  • Prowizja – 3,00%
  • Maksymalna kwota zobowiązania – 120 000,00 złotych
  • Możliwość rozłożenia spłaty kredytu na 108 rat
  • Promocja dla spłacającyh terminowo swoje zadłużenia, premia roczna o wysokości 400,00 złotych

Komentarze zostały wyłączone.