Tania pożyczka gotówkowa – Listopad 2015


Zabrakło Ci gotówki i musisz swoją sytuację uratować decydując się na zadłużenie? Zbliżający się koniec roku sprzyja temu by wydawać więcej pieniędzy, szczególnie jeżeli na Twojej drodze pojawiają się sprawy, których nie możesz odkładać na późniejszy okres. Jeżeli jedynym wyjściem z tymczasowych kłopotów finansowych będzie w Twoim przypadku zaciągnięcie pożyczki, wybierz produkt, który nie tylko zapewni Ci szybki dostęp do gotówki ale także będzie usługą tanią w spłacie. Wbrew pozorom, pożyczki na dowolny cel udzielane w bankach nie są tak kosztowne jak zadłużenia parabanków. Możesz zatem bez zbędnych formalności, nawet w ciągu jednego dnia uzyskać dostęp do potrzebnych pieniędzy, nie narażając się na zbyt wysokie koszta. Tania pożyczka gotówkowa nie musi być zatem wyłącznie chwytliwym hasłem reklamowy, ale właśnie taką usługą z jakiej skorzystasz.

Poniżej przeczytasz kilka praktycznych porad dotyczących szukania informacji o zadłużeniach na rynku. Dodatkowo podpowiemy Ci, które kredyty są aktualnie warte uwagi ze względu na atrakcyjne warunki.

O czym musi pamiętać każdy pożyczkobiorca?

Mierz swoje siły na zamiary. W przypadku pożyczek na dowolny cel to jeden z najważniejszych czynników jaki ma rzeczywisty wpływ na koszta jakie poniesiesz w okresie spłaty. Decydując się na zbyt wysoki kredyt czy pożyczkę ryzykujesz, że część pieniędzy wydasz bez konkretnego celu, a miesięczna rata będzie dla Ciebie po prostu zbyt wysoka. Gdy zastanawiasz się nad zadłużeniem w konkretnym celu, nie przekraczaj kwoty jakiej potrzebujesz. Przed zawarciem umowy przeczytaj dokładnie wszystkie dokumenty i zastanów się czy bank nie oczekuje od Ciebie opłat, o których wcześniej nie było mowy. Należy unikać wszystkich około kredytowych kosztów, które znacznie powiększają wysokość rat, a które banki wielokrotnie ukrywają przed usługobiorcami.

Zobacz także:  Kredyty gotówkowe – jak zyskać wyższą zdolność kredytową?

Tania pożyczka gotówkowa pozwoli Ci zdobyć pieniądze bez poręczycieli czy konieczności korzystania z innych usług banku. Większość instytucji zapewnia zminimalizowanie formalności, a dzięki temu także wypłatę gotówki w krótkim czasie. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej przez bank oraz podpisaniu umowy kredytowane środki mogą wpłynąć na Twoje konto nawet w ciągu kilkunastu minut.

Oferta miesiąca – polecamy

Kredyt z premią roczną w Eurobanku już od dłuższego czasu jest bardzo wysoko w ogólnym rankingu kredytów gotówkowych. To produkt, który adresowany jest to Klientów Eurobanku posiadających konto w instytucji. Dzięki temu usługobiorca może jednak oczekiwać mniejszej ilości formalności, a wydanie decyzji o kredycie nastąpi w bardzo krótkim czasie ze względu na bezpośrednią możliwość sprawdzenia m.in. historii wpływów na konto.

Kredyt z premią oferuje premię pieniężną w wysokości nawet 400,00 złotych rocznie. Warunkiem skorzystania z promocji jest wyłącznie terminowe spłacanie zadłużenia.

Średnia wysokość oprocentowania kredytu to 5,00%, ponadto bank pobiera prowizję za udzielenie pożyczki gotówkowej, opłata ta stanowi 3,00% całego zadłużenia. 

Komentarze zostały wyłączone.