Tani kredyt na wakacyjne wydatki


Na przełomie czerwca i lipca pieniądze niemal topnieją w naszych portfelach wprost proporcjonalnie do wzrostu temperatury. Okres urlopów to najbardziej wyczekiwane miesiące w całym roku. Dlatego tez z większą łatwością w tym czasie spełniamy swoje pragnienia i łatwiej nam wydać większe sumy pieniędzy. Nie zawsze jednak domowe fundusze są w stanie podołać naszym planom. Jeżeli nie chcesz rezygnować z fantastycznego wyjazdu czy kupna nowych mebli, możesz zdecydować się na kredyt gotówkowy bez obawy, że późniejsza spłata będzie nadwyrężała Twoje finanse. W tym artykule podpowiemy Ci, które oferty banków sprawdzą się najlepiej właśnie teraz, gdy potrzebujesz tego najbardziej.

Niskie stopy procentowe

Klienci banków wciąż mogą cieszyć się rekordowo niskimi stopami procentowymi Narodowego Banku Polskiego. To sprzyja zaciąganiu kredytu o niewielkich kosztach, pod warunkiem, że wybierzesz ofertę bez licznych opłat dodatkowych. Jak uchronić się przed decyzją, której możesz żałować? To proste, wystarczy skorzystać z porad specjalistów oraz narzędzi finansowych, które są dostępne całkowicie darmowo dla użytkowników naszej strony.

Oprocentowanie kredytów mimo tego, że zachęca bardzo niskimi wartościami nie stanowi całkowitego kosztu pożyczki. Koniecznie pamiętaj o tym wybierając usługę i skupiając się na warunkach oferty. Nawet jeżeli zależy Ci na szybkim dostępie do gotówki, nie zapominaj, że to okres kredytowania będzie mieć realny wpływ na Twoje życie nawet przez kilka lat. Zadbaj o to by spłata zobowiązania przebiegła pomyślnie, bez żadnych problemów i wyrzeczeń z Twojej strony.

Które oferty warte są polecenia?

Nie wszystkie zobowiązania okazują się atrakcyjne gdy bliżej poznasz ich warunki. Umowa kredytowa zawiera wszystkie obowiązujące Klienta i bank założenia dlatego też koniecznie poznaj jej treść przed złożeniem podpisu. W przeciwnym wypadku możesz zdziwić się wysokością swoich miesięcznych rat, które po doliczeniu wszystkich kosztów będą znacznie wyższe niż można to przewidzieć po zaznajomieniu się wyłącznie z oprocentowaniem nominalnym.

Zobacz także:  Najtańsze kredyty gotówkowe w zasięgu Twojej ręki

Zobacz jakie oferty polecamy i przekonaj się, że wybór kredytu gotówkowego nie musi być trudny czy wiązać się z licznymi opłatami.

Alior Bank gwarantuje bardzo niskie RRSO Pożyczki 5% z gwarancją, rzeczywista roczna stopa oprocentowania stanowi tylko 5,12%. Z tego powodu oferta od dłuższego czasu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu zadłużeń na dowolny cel i nic nie wskazuje na zmianę lidera.

Eurobank nadal wysoko w rankingu, dzięki Wypożyczce, której RRSO wynosi zaledwie 6,48%. To oferta, która w szczególności przypadnie do gustu Klientom, którzy szukają niewielkiego zobowiązania i będą w stanie spłacić je w krótkim czasie.

Równie atrakcyjnym zobowiązaniem jest Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego kredytu to 7,21%, Warto jednak zauważyć, że bank oferuje wysoką maksymalną kwotę kredytu i elastyczny okres spłaty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tych zadłużeniach koniecznie sprawdź ranking zadłużeń oraz szczegółowe opisy każdej z ofert.

Komentarze zostały wyłączone.