Sierpień 2018 – czy możemy spodziewać się podwyższenia stóp procentowych?


Obawiasz się, że Rada Polityki Pieniężnej podniesie w ciągu najbliższych miesięcy stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego? Wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie będziemy świadkami ich zmian. Adam Glapiński poinformował, że być może aktualne stopy procentowe NBP utrzymają się na tym samym poziomie nawet do 2020 roku. To uspokajające informacje dla wszystkich kredytobiorców, którzy dzięki rekordowo niskim stopom procentowym mogą cieszyć się atrakcyjnymi warunkami zadłużeń.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego bez martwienia się o wysokie raty? Masz taką możliwość i warto z niej skorzystać. Sprawdź co zrobić, by Twój kredyt okazał się najlepszą ofertą na rynku zadłużeń na dowolny cel.

Rekordowo niskie oprocentowanie – najlepszy moment na podpisanie umowy kredytowej

Decydując się na umowę kredytową, większość osób zwraca uwagę na dostęp do gotówki oraz koszt, jaki związany jest z zadłużeniem. Dlatego też chętnie oddajemy do dyspozycji naszym czytelnikom ranking kredytów gotówkowych. Wybór zadłużenia będzie dużo łatwiejszy, a fakt, że oprocentowanie stóp procentowych NBP pozostaje rekordowo niskie, pozwala na podpisanie umowy o dużo korzystniejszych warunkach finansowych. Twój kredyt może być zarówno skuteczny pod względem szybkiej wypłaty pieniędzy, ale także tani, co odczujesz dzięki niskim ratom.

Korzystając z narzędzi finansowych, przekonasz się nawet w ciągu kilku minut, które zadłużenie najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i zapewni Ci świetne warunki nie tylko związane z ubieganiem się o kredyt, ale przede wszystkim z jego bezproblemową spłatą.

Gdzie znajdziesz najtańsze zadłużenie w tym miesiącu? Niezaprzeczalnie najlepszą ofertę posiada obecnie Alior Bank, oferując kredyt gotówkowy z oprocentowaniem o wysokości 6,36%. RRSO oferty wynosi 11,23%, co stawia Pożyczkę Gotówkową na pierwszym miejscu w rankingu kredytów gotówkowych. Alior Bank gwarantuje, że po podpisaniu umowy, pieniądze zostaną wypłacone nawet w kilka minut.

Zobacz także:  Kredyty gotówkowe - do kiedy ich oprocentowanie będzie tak niskie

Kredyt gotówkowy bez ukrytych opłat

Dodatkowym atutem korzystania z rankingu kredytów gotówkowych jest poznanie całkowitego kosztu kredytu gotówkowego. Mimo niskich stóp procentowych, które mają wpływ na niskie oprocentowanie zadłużeń, banki chętnie nakładają na swoich Klientów dodatkowe opłaty, wyrównując swój zysk z udzielonego zadłużenia. Ranking kredytów jednoznacznie wskaże rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, która poza oprocentowaniem nominalnym oblicza koszt prowizji, opłaty przygotowawczej, oraz pozostałych kosztów związanych z zadłużeniem.

Sprawdzając oferty bez dokładnego porównania, możesz mieć trudności z poznaniem całkowitego kosztu kredytu. To często prowadzi do podpisania umowy, która pozornie wydawała się najtańsza, a jej ukryte koszta sprawiają, że ma dużo wyższe raty, mniej atrakcyjne dla usługobiorcy.

Zachęcamy do sprawdzenia rankingu i bezpośredniego kontaktu z bankiem, dzięki możliwości wysłania wniosku online. Nie zobowiązujesz się w ten sposób do skorzystania z oferty, ale będziesz mieć szansę ustalić szczegóły oferty, zależne bezpośrednio od indywidualnych możliwości Klienta.

Komentarze zostały wyłączone.