Sierpień 2016 – aktualne zestawienie pożyczek


Sezon urlopów wciąż trwa. To okres w którym częściej Polacy decydują się na zaciągnięcie zadłużenia. Niezależnie od tego, czy dodatkowe pieniądze wydasz na wymarzoną wycieczkę lub bieżące wydatki, zdecydowanie musisz zadbać o to by spłata zadłużenia nie była dla Ciebie obciążeniem. Aby kredyt gotówkowy był łatwiejszy w uregulowaniu, wystarczy odpowiednio dobrać zadłużenie. Nie musisz jednak spędzać wielu godzin na analizie dostępnych ofert. Pod tym względem możesz zaufać specjalistom, którzy na bieżąco dokonują porównań produktów na rynku. Aby się przekonać jak łatwy może być wybór zadłużenia, skorzystaj z możliwości jakie udostępniamy na naszej stronie. Poza poradami dla przyszłych kredytobiorców znajdziesz także ranking pożyczek gotówkowych, który pozwoli Ci łatwo wybrać najtańsze zadłużenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czy kredyt online jest bezpieczny?

Podawanie danych osobowych na stronach internetowych może budzić duże obawy. Należy jednak pamiętać, że usługi bankowe są chronione, a udzielenie najważniejszych informacji jest konieczne by bank mógł przedstawić swoją propozycję osobie, która wypełniła poprawnie wniosek. Kontakt z pracownikiem banku poprzez formularz dostępny online pozwala przede wszystkim uniknąć wizyty w tradycyjnym oddziale banku, co najczęściej wiąże się ze stratą wolnego czasu. Dbając o jak najniższe opłaty kredytowe warto wspomnieć także o profitach jakie czekają na Klientów online, wiele instytucji stara się uatrakcyjnić produkty dostępne w ten sposób poprzez promocyjne oprocentowanie lub uniknięcie prowizji czy opłaty przygotowawczej. Warto zdecydować się na łatwiejsze rozwiązanie, z którego korzyści płyną zarówno dla Klientów jak i dla banku, który eliminuje koszty dystrybucji usługi.

Najtańsza pożyczka na dowolny cel

Wybierz kredyt, który zagwarantuje Ci najlepsze warunki spłaty. Im niższe opłaty jakie poniesiesz, tym mniejsze miesięczne obciążenie budżetu i ryzyko jakichkolwiek kłopotów finansowych. Zadbaj o to by kredyt gotówkowy posiadał niskie oprocentowanie, ale poza tym pamiętaj również o konieczności przeanalizowania wszystkich dodatkowych opłat. Chociaż Klienci nie zawsze zwracają na nie uwagę, często to właśnie koszty około kredytowe mają duży wpływ na to ile należy zapłacić za zadłużenie.

Zobacz także:  Lipiec 2016 - Kredyt na Twoje wymarzone wakacje

Polecamy ofertę, która zapewnia nie tylko niskie oprocentowanie nominalne ale przede wszystkim nie obarcza kredytobiorców licznymi opłatami dodatkowymi. W tym miesiącu zdecydowanie najlepszym, a zarazem najtańszym rozwiązaniem jest Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie kredytu wynosi tylko 4,90%, a prowizja jaką pobiera bank za udzielenie pożyczki stanowi 2,99%. Ogromnym atutem produktu BGŻ BNP Paribas jest także szybka wypłata pieniędzy, maksymalnie w ciągu jednego dnia od podpisania umowy między kredytobiorcą, a kredytodawcą. Najwyższa kwota kredytu na dowolny cel to 150 000,00 złotych, wartość ta jest jednak ustalana indywidualnie – zależnie od możliwości Klienta.

Komentarze zostały wyłączone.