Ranking kredytów gotówkowych – Październik 2017


Wybór odpowiedniego kredytu na dowolny cel może okazać się bardzo trudny ze względu na ilość ofert, które prezentują się atrakcyjnie. Banki reklamując swoje oferty zapewniają o najlepszych warunkach co oczywiście wcale nie ułatwia podjęcia decyzji. Co zrobić by poznać rzeczywiście najkorzystniejszą ofertę, o którą warto się ubiegać? Skorzystaj z niezależnego rankingu opublikowanego na naszej stronie kredytomania.eu, zapewniamy dostęp do często aktualizowanych danych o zadłużeniach dzięki czemu nawet w ciągu kilku minut przekonasz się, która z ofert będzie dla Ciebie najkorzystniejsza zarówno pod względem finansowym jak i pozostałych warunków wymaganych przez bank by otrzymać zgodę kredytową. W tym artykule podpowiemy Ci na które oferty w tym miesiącu szczególnie warto zwrócić uwagę.

Top 3 – Polecane kredyty gotówkowe

Jeżeli liczysz na dobry kredyt z niskimi opłatami oraz minimalnymi formalnościami, które pozwolą Ci szybko cieszyć się gotówką, to właśnie wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom. Poznaj trzy oferty, które wybijają się na tle konkurencji na Polskim rynku finansowym.

Pożyczka 5% z gwarancją już od dłuższego czasu gości na pozycji lidera w rankingu pożyczek na dowolny cel. Oczywiście nie bez powodu gdyż to usługa z wyjątkowo niskim kosztem całkowitym i gwarancją, że bank wypłaci pieniądze nawet tego samego dnia w którym zostanie podpisana umowa. RRSO zobowiązania to tylko 5,12%, usługa jest dodatkowo bardzo elastyczna i Klient może ubiegać się o kredyt o wysokości maksymalnie 200 000,00 złotych, natomiast okres spłaty to aż 10 lat.

Kredyt Gotówkowy zapewnia RRSO o wysokości 16,82% co również pozwala znacznie zaoszczędzić na spłacie kredytu i zapewnić minimalne raty bez dodatkowych opłat. Klient może ubiegać się o zadłużenie sięgające 150 000,00 złotych. Spłatę Kredytu Gotówkowego możesz zaplanować na maksymalnie 120 miesięcy czyli 10 lat.

Zobacz także:  Marzec 2019 - Pożyczka na wiosenne wydatki

Wypożyczka skierowana jest do Klientów, którzy mają w planie kredyt nie przekraczający kwoty 15 000,00 złotych. RRSO zadłużenia to 6,48%, a atutem oferty jest brak oprocentowania nominalnego, Klient jest zobowiązany wyłącznie do opłaty prowizji za udzielony kredyt. Maksymalny okres na jaki można rozłożyć spłatę kredytu w Eurobanku to 60 miesięcy.

Ciesz się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi

Wysyłając wniosek online możesz w dowolnym dla siebie czasie i miejscu wybrać ofertę i wypełnić większość formalności w ciągu kilku minut. To ogromny atut bankowości internetowej i z pewnością ma to swoje odzwierciedlenie w coraz większym zainteresowaniu tą formą sprzedaży usług finansowych.

Pamiętaj, że decydując się na wysłanie formularza z naszej strony nie zobowiązujesz się do zaciągnięcia kredytu i możesz potraktować to jako możliwość bliższego poznania oferty. Doradca pracujący w banku będzie w stanie przedstawić Ci ofertę dostosowaną do Twoich możliwości.

Komentarze zostały wyłączone.