Pożyczki gotówkowe – w banku taniej


Brakuje Ci pieniędzy, a wydatków na horyzoncie jest coraz więcej? Jesień to okres gdy pojawia się w naszym życiu wiele niecierpiących zwłoki. Nagła awaria samochodu, konieczność zaopatrzenia się w opał na nadchodzącą zimę, remont czy odkładany od dawna wyjazd. Chwilowe problemy z gotówką łatwo rozwiązać, do wyboru masz liczne produkty finansowe dzięki którym w Twoim portfelu lub na koncie znów pojawi się odpowiednia suma pieniędzy.

Zanim jednak będziesz cieszyć się z zastrzyku gotówki, zastanów się czy koszt takiej usługi nie spowoduje, że w okresie spłaty będziesz narażony na dodatkowe problemy. Decyzja o podjęciu zadłużenia z całą pewnością będzie miała wpływ na Twój budżet. Musisz liczyć się z tym, że kredyt lub pożyczkę gotówkową będziesz spłacać przez dłuższy czas. Pożyczki gotówkowe dostępne w bankach są zdecydowanie tańsze od tych ofert z których można skorzystać w firmach pożyczkowych. Dokonując wyboru zawsze kieruj się całkowitym kosztem zobowiązania. Poniżej kilka prostych rozwiązań, które pomogą Ci zminimalizować miesięczne raty kredytu bankowego.

Parabank – szybko ale drogo

Pieniądze w firmie pożyczkowej otrzymasz nawet w ciągu kilkunastu minut. Zadłużenie często nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu, oferta dostępna jest wszystkim zainteresowanym. Jednak poza wyższym oprocentowaniem pamiętaj o tym, że możesz zdziwić się z powodu dodatkowych opłat m.in. kosztów przygotowawczych, prowizji, opłaty za obsługę Klienta z dojazdem do miejsca jego zamieszkania lub kosztów związanych z przypomnieniem o terminie spłaty.

Poza różnicami dotyczącymi kosztów zadłużenia, pożyczka typu „chwilówka” pozwala na zaciągnięcie zobowiązania o znacznie niższej wartości niż w banku, ponadto pożyczkobiorca musi liczyć się z krótszym okresem spłaty oraz ratami które najczęściej są tygodniowe, a nie miesięczne.

Pożyczka w banku – bezpiecznie

Zadłużenie które proponowane jest Klientom banku może być bardzo atrakcyjne, jednak aby kredyt rzeczywiście był dla Ciebie korzystny zapoznaj się z rankingiem produktów i na jego podstawie wybierz zobowiązanie finansowe. To wiarygodny sposób poznania np. oprocentowania pożyczek gotówkowych lub warunków jakie konieczne są do uzyskania zgody kredytowej.

Zobacz także:  Niższa miesięczna rata kredytu dzięki konsolidacji

Polecamy ranking opublikowany na naszej stronie i zachęcamy do jego śledzenia gdyż oferty banków systematycznie zmieniają się dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z ciekawych promocji.

Pożyczki gotówkowe ze stałym oprocentowaniem są wyjątkowo dobrymi produktami. Właśnie teraz zadłużenia charakteryzują się niezwykle niskim oprocentowaniem. Warto wykorzystać to, że już w ciągu kilku miesięcy warunki kredytów będą mniej korzystne ze względu na podwyższenie referencyjnych stóp procentowych NBP.

Poza sprawdzeniem całkowitego kosztu zadłużenia zastanów się także, które zobowiązanie będzie dla Ciebie łatwiejsze pod względem uzyskania pieniędzy.

Komentarze zostały wyłączone.