Pożyczka gotówkowa na PIT


Interesuje Cię dodatkowa gotówka i liczysz na atrakcyjniejsze warunki z powodu zbliżających się świąt Wielkanocnych? Poza standardowymi zadłużeniami i promocyjnymi pożyczkami które na rynku dostępne są już od kilku tygodni wciąż nie pojawiły się żadne nowe oferty gwarantujące preferencyjne warunki. Jeżeli zatem szukasz możliwości podreperowania swojego budżetu możesz wykorzystać fakt, że aktualne zobowiązania posiadają bardzo niskie oprocentowanie, a proces związany z otrzymaniem gotówki jest znacznie ułatwiony. W okresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym większość banków honoruje deklarację podatkową, nie musisz zatem dostarczać zaświadczenia o stałym zatrudnieniu i wynagrodzeniu jakie otrzymujesz.

Kto może ubiegać się o taką pożyczkę?

Pożycza na PIT jest stosunkowo nowym produktem finansowym. Okres kiedy możliwe jest wnioskowanie o zadłużenie na podstawie deklaracji przypada w pierwszej połowie roku. Banki honorują zarówno PIT-11, PIT-40 oraz PIT-40a. Instytucja na podstawie danych zawartych w dokumentach będzie w stanie określić zdolność kredytową usługobiorcy. Dostarczenie PIT-u do instytucji pozwala ominąć część najbardziej uciążliwych formalności. Należy jednak pamiętać, że banki przyjmują wnioski o zadłużenia wraz z rozliczeniami wyłącznie w wyznaczonym okresie. Chcąc skorzystać z takiej opcji musisz podjąć decyzję zanim taka możliwość zostanie wycofana.

Czy to droższe zadłużenie?

Często promocje związane z ominięciem części formalności odbijają się niekorzystnie na portfelu zadłużonego. Wyższe oprocentowanie lub prowizja mogą skutecznie zwiększyć ratę Twojego zobowiązania. Jak to prezentuje się w przypadku pożyczek na PIT? Ze względu na to, że są udzielane Klientom, którzy nie stanowią dużego ryzyka dla instytucji możliwe jest uniknięcie podwyższonych opłat, również tych poza odsetkowych.

Nie musisz zatem obawiać się wysokich rat i opłat, które niespodziewanie sprawią, że twoja pożyczka gotówkowa stanie się trudniejsza w spłacie.

Zobacz także:  Jak szybko zdobyć potrzebne pieniądze na jesienne wydatki?

Jaką pożyczkę gotówkową polecamy?

Zdecydowanie najkorzystniejszym zadłużeniem w aktualnym rankingu jest Wypożyczka. Eurobank jest jednym z banków, który obecnie pozwala na ubieganie się o pieniądze z pomocą zeznania podatkowego. Dodatkowo usługobiorca, który podpisze umowę ma gwarancję wypłaty środków w ciągu jednego dnia. W przeciwnym wypadku bank wypłaca rekompensatę o wartości 500,00 złotych. Największym atutem oferty jest brak oprocentowania nominalnego, jedyny koszt na jaki narażony jest pożyczkobiorca to prowizja pobierana przez bank o wysokości 10,00%.

Maksymalna wartość Wypożyczki to 15 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty wynosi 60 miesięcy. Niewielkie zadłużenie rozłożone na tak długi okres może pozwolić na praktycznie nieodczuwalne miesięczne raty.

Eurobank kieruje pożyczkę na dowolny cel bez zbędnych formalności. Koszt zadłużenia jest dokładnie przedstawiony przed podpisaniem dokumentów, a łatwe warunki umowy pozwalają na podjęcie świadomej decyzji o zobowiązaniu, które będzie miało wpływ na Twoje finanse jeszcze przez dłuższy czas od momentu otrzymania niezbędnej Ci gotówki.

Komentarze zostały wyłączone.