Pożyczka bez odsetek


„Wypożyczka” Eurobanku wciąż zajmuje pierwsze miejsce wśród zadłużeń na dowolny cel. Oferta nie pozostawia wątpliwości, że trudno będzie w najbliższym czasie o korzystniejsze warunki usług finansowych. Nie chcesz przepłacić za kredyt? Wyślij darmowy wniosek, a z promocji skorzystasz szybciej niż myślisz. Zapewniamy Ci kontakt z bankiem nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania wypełnionego formularza. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie umowy możesz liczyć na wypłatę pieniędzy na swoje konto nawet tego samego dnia. Nie masz pewności, że to właśnie najodpowiedniejsza usługa dla Ciebie? Podpowiemy Ci czego spodziewać się po tej usłudze i kto ma szansę wykorzystać jak najlepiej jej potencjał.

Promocja dla pożyczkobiorców

„Wypożyczka” jest alternatywnym zadłużeniem na dowolny cel dla osób które nie mają dużych potrzeb. Maksymalna wartość pożyczki to 15 000,00 złotych, natomiast najniższa kwota zadłużenia o jaką może ubiegać się indywidualny Klient to 1 000,00 złotych. Eurobank przewiduje maksymalny okres spłaty na 60 miesięcy. Raty zobowiązania są równe przez cały okres obowiązywania umowy, dodatkowo pożyczkobiorca jeszcze przed złożeniem podpisu pod dokumentami będzie znał dokładną wartość opłat i cały koszt zadłużenia. „Wypożyczka” pozbawiona jest oprocentowania nominalnego, wynosi ono bowiem 0,00%, jedynym kosztem jest prowizja o wartości 10,00% zaciągniętej pożyczki. To wyjątkowo dobre warunki finansowe, oferta wyróżnia się dzięki temu na tle pozostałych usług na dowolny cel.

Ogromną zaletą pożyczki jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Spłacając regularnie swoje zobowiązanie możliwe jest zawieszenie spłaty już po 12 miesiącach. Usługa kosztuje tylko 9,50 złotych. To świetne rozwiązanie gdy na horyzoncie pojawiają się dodatkowe wydatki i chcesz zaoszczędzić sobie zbyt dużych opłat.

„Wypożyczka” dostępna jest dla stałych i nowych Klientów. Instytucja nie wymaga korzystania z konta osobistego w Eurobanku lub ubezpieczenia pożyczki. Pożyczkobiorca musi być jednak osobą pełnoletnią i posiadać stałe dochody. Bank honoruje różne źródła przychodów, w przypadku kredytu poniżej 5 000,00 złotych możliwe jest złożenie osobistego oświadczenia o wysokości zarobków. Do uzyskania zgody kredytowej niewymagane jest przedstawienie zgody współmałżonka, Eurobank takiego dokumentu potrzebuje wyłącznie w przypadku zadłużeń powyżej 15 000,00 złotych.

Zobacz także:  Czy warto starać się o kredyt gotówkowy elektronicznie?

Produkt Eurobanku jest zdecydowanie skierowany do osób, które szukają szybkiej pożyczki, która pomoże im sfinansować niewielkie wydatki. W przeciwieństwie do zadłużeń oferujących nawet 150 000,00 złotych jest to jednak wyjątkowo łatwo dostępna usługa, która zapewnia minimum formalności i niskie opłaty.

Narzędzia finansowe – warto zbierać informacje

Nawet jeżeli nie masz pewności, że właśnie teraz chcesz zdecydować się na pożyczkę gotówkową warto jest znać najlepsze, a przede wszystkim najtańsze oferty zadłużeń. Mając świadomość rynku możesz uniknąć licznych nieprzyjemności w przyszłości i kiedy okaże się, że podpisanie umowy z bankiem jest nieuniknione, będziesz w stanie szybko wybrać ofertę zgodną z Twoimi możliwościami, a przede wszystkim potrzebami.

Nasz serwis proponuje Ci darmowy dostęp do często trudno dostępnych informacji. Porównanie pożyczek jest uaktualniane zgodnie z wprowadzanymi zmianami.

Komentarze zostały wyłączone.