Porównanie kredytów – Luty 2016


Myślisz o zadłużeniu ale ciężko Ci zdecydować się na ofertę ze względu na ogromny wybór produktów? Banki coraz częściej walczą między sobą o nowych Klientów właśnie dzięki pożyczkom na dowolny cel. Wiele instytucji obniża nominalne oprocentowanie pożyczek lub prowizję. Oznacza to, że będzie Ci łatwiej znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Z pomocą ekspertów wybierzesz zadłużenie, które nie tylko szybko zasili Twoje konto ale także będzie najłatwiejsze w spłacie. Niski całkowity koszt pożyczki pozwoli Ci uniknąć niechcianych konsekwencji, które są nieuniknione w przypadku zbyt kosztownych usług finansowych.

Pożyczaj z pieniądze bez ukrytych kosztów

Aby mieć pewność, że za swój kredyt zapłacisz tylko tyle ile to faktycznie konieczne, zadbaj o dokładnie sprawdzenie umowy zanim ją podpiszesz. Dokumenty przygotowane przez bank, zawierają wszystkie informacje dotyczące udzielenie kredytu oraz jego spłaty. Jeżeli umowa nie jest dla Ciebie w 100% jasna, konieczne jest przedstawienie swoich wątpliwości i wyjaśnienie ze strony pracownika banku. Podpisanie umowy bez znajomości wszystkich warunków, może bardzo negatywnie wpłynąć na cały okres spłaty. Nawet pozornie nieistotne kwestie, mogą być źródłem dodatkowych wydatków. Warto więc unikać wszystkich produktów, które wprowadzają w błąd i posiadają ukryte koszta.

Okazało się, że kredyt musisz ubezpieczyć, a w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania bank przewiduje dodatkowe opłaty? Zastanów się, czy to najkorzystniejsza oferta. Być może zaoszczędzisz więcej jeżeli zdecydujesz się przed zawarciem umowy poznać także inne pożyczki.

Najtańsze oferty banków

Wystarczy Ci kilka minut by porównać kilka najciekawszych ofert kredytów na dowolny cel. Nie musisz wychodzić z domu, a korzystając z narzędzi dostępnych na naszej stronie całkowicie bezpłatnie dowiesz się gdzie najbardziej opłaca się pożyczyć gotówkę.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Do najtańszych kredytów konsumenckich należą m.in. dwie oferty Euorbanku Wypożyczka oraz Kredyt z Premią Roczną, wyróżniamy także Kredyt Gotówkowy BGŻ BNP Paribas.

  • BGŻ BNP Paribas wprowadził ciekawą promocję, która pozwala zaoszczędzić dzięki temu, że kredytobiorca w ostatnim roku spłaty swojego Kredytu Gotówkowego nie będzie spłacać odsetek. Ponadto oprocentowanie nominalne zadłużenia wynosi zaledwie 4,99% w skali roku.
  • Kredyt z Premią Roczną to ciekawa oferta dla Klientów posiadających rachunek osobisty w Eurobanku. Spłacając pożyczkę zgodnie z harmonogramem otrzymasz co 12 miesięcy premię pieniężną. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi tylko 5,00%.
  • Wypożyczka zapewnia minimalny koszt w przypadku niewielkiego zadłużenia. Maksymalna wartość pożyczki to tylko 15 000,00 złotych ale Eurobank zachęca brakiem oprocentowania nominalnego. Jedyną opłatą jaka czeka na pożyczkobiorcę jest prowizja o wysokości 10,00%.

Mierz siły na zamiary

Przede wszystkim zanim zaczniesz poważnie myśleć nad zawarciem umowy dzięki której otrzymasz dodatkową gotówkę, zastanów się czy Twój budżet będzie w stanie poradzić sobie ze spłatą zobowiązania. Nawet jeżeli potrzebujesz pieniędzy nie możesz narażać się na skutki bardzo poważne w konsekwencjach w przypadku braku środków na uregulowanie pożyczki. Doraźna pomoc finansowa nie powinna być dla Ciebie początkiem pętli zadłużeń.

Komentarze zostały wyłączone.