Aby otrzymać kredyt gotówkowy musisz złożyć wniosek. W przypadku kredytów gotówkowych możliwe jest wnioskowanie bezpośrednio w oddziale banku ale także online. Wypełnienie formularza przez internet jest bezpieczne, a przede wszystkim wyjątkowo wygodne. Bankowość internetowa jest zabezpieczona, a dbając o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa korzystając z internetu nie musisz obawiać się, że Twoje dane zostaną źle wykorzystane. By wypełnić dokumenty wystarczy, że podasz informacje znajdujące się między innymi na Twoim dowodzie osobistym. Wystarczy poprawnie wpisać imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu, adres e-mail oraz kwotę kredytu o jaki się ubiegasz. To podstawowe dane, które pozwolą wstępnie przygotować ofertę banku i zweryfikować Twoje dane. Konsultant banku skontaktuje się z Tobą w jak najszybszym czasie. Dokumentem, który może także być pomocny jest zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku osobistego. Na mniejszą ilość formalności mogą liczyć stali Klienci banku, którzy często po zalogowaniu do bankowości internetowej mają dostęp do uproszczonych wniosków o pożyczkę.

Jeżeli zależy Ci na tym by kredytowane pieniądze otrzymać w krótkim czasie, zdecyduj się na wysłanie wniosku online. Oszczędność czasu może być również związana z oszczędnością pieniędzy, wiele banków oferuje promocje wyłącznie w przypadku usług online. Jest to związane bezpośrednio z mniejszym kosztem dystrybucji produktów w ten sposób. Z roku na rok coraz więcej Klientów sięga po formularze dostępne w internecie, możliwe do wypełnienia w kilka minut, a także w dowolnym miejscu i bez poświęcania swojego wolnego czasu.

Bank po sprawdzeniu Twojej zdolności kredytowej oraz historii zadłużeń wyda decyzję kredytową. Jeżeli będzie ona pozytywna, możliwe będzie zawarcie umowy, choć nie zobowiązuje to do jej podpisania. Możesz swobodnie ubiegać się o zobowiązanie w kilku instytucjach finansowych i wybrać tą ofertę, która finalnie będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj