Październik 2018 – kredyt gotówkowy miesiąca


Brak pieniędzy spowodował, że szukasz wsparcia finansowego poza gronem rodziny i znajomych? Banki oferując kredyty gotówkowe wychodzą naprzeciw ogromnej liczbie usługobiorców. Sprawdź, czy również Ty będziesz zainteresowany podpisaniem umowy kredytowej i zdobyciem gotówki na dowolny cel. Być może oferta zadłużeń okaże się na tyle interesująca, że postanowisz z któregoś kredytu skorzystać i cieszyć się środkami, których potrzebujesz. Jak wybrać zobowiązanie? Możliwość sprawdzenia usług online jest doskonałym sposobem na porównanie usług pod względem opłat towarzyszących kredytowi oraz wszystkich warunków, które będą uwzględnione w umowie między kredytobiorcą a kredytodawcą. Na naszej stronie sprawdzisz wszystkie interesujące Cię oferty kredytowe, zdobędziesz pewność, która z usług jest warta większej uwagi.

Numer jeden w rankingu

Ranking kredytów gotówkowych nie pozostawia wątpliwości, która z ofert zapewnia najniższe opłaty całkowite. RRSO wyróżnionego kredytu wynosi 10,31%, podczas gdy najkosztowniejszy kredyt w zestawieniu posiada RRSO o wysokości aż 18,00%. To ogromna różnica, która będzie miała wpływ na wysokość rat, a przede wszystkim na budżet kredytobiorcy.

Chcąc zaoszczędzić gotówkę możesz zainteresować się ofertą BGŻ BNP Paribas, która nieprzerwanie od kilku tygodni zajmuje pozycję lidera w rankingu. Wnioskując o zobowiązanie, możesz starać się aż o 200 000,00 złotych, których spłatę możesz rozłożyć na okres 120 rat.

Bank nie wymaga od kredytobiorców ubezpieczenia kredytu, ale każdy zainteresowany taką usługą Klient będzie miał szansę skorzystać z oferty. BGŻ BNP Paribas oferuje Kredyt Gotówkowy zarówno stałym Klientom banku, jak i nowym usługobiorcom, do uzyskania zgody kredytowej nie jest wymagane prowadzenie konta osobistego w tym banku.

Warunkami uzyskania kredytu są natomiast wystarczająco wysoka zdolność kredytowa oraz dobra historia kredytowa. Bank nie będzie w stanie udzielić kredytu osobie, która stwarza wysokie ryzyko finansowe. Warto o tym pamiętać, szczególnie przed złożeniem wniosku o kredyt.

Zobacz także:  Który bank oferuje najszybszą wypłatę gotówki?

Wyślij wniosek i skontaktuj się z bakiem

Chcesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie zobowiązanie zapewni atrakcyjne warunki, których będziesz przestrzegać przez cały okres kredytowania? Nie warto pochopnie podejmować decyzji o zobowiązaniu finansowym. Dlatego też dla naszych czytelników oferujemy, poza rankingiem kredytów gotówkowych, możliwość szybkiego skontaktowania się z pracownikiem banku. Wysyłając wniosek, który dostępny jest online na naszej stronie, uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, a także szansę ubiegania się o kredyt w krótkim czasie, przyspieszając proces zdobycia gotówki.

Wniosek wyślesz całkowicie bezpłatnie, a konsultant banku oddzwoni na numer telefonu podany w formularzu. Decydując się na wysłanie wniosku, nie masz zobowiązania, by podpisać umowę kredytową, możesz potraktować to jako kolejny element poznania usługi, przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z kredytu gotówkowego.

Komentarze zostały wyłączone.