Październik 2016 – Ostatnia szansa na niskie oprocentowanie?


Jeszcze do końca roku możesz cieszyć się możliwością zaciągnięcia kredytu na dowolny cel o bardzo atrakcyjnych kosztach. Dopóki Rada Polityki Pieniężnej nie podwyższy stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, kredytobiorcy cieszą się bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym zadłużeń. Chociaż trzeba pamiętać o pozostałych opłatach, obecne warunki są atrakcyjne i pozwalają na podpisanie umowy, dzięki której za swój kredyt zapłacisz znacznie mniej niż za kilka miesięcy. Już teraz otwarcie mówi się o tym, że pod koniec roku zaskoczyć ma się okres deflacji i możliwe będzie podniesienie oprocentowania NBP. Powracająca inflacja odciśnie się znacząco na ofertach banków. Dlatego mając szansę zaoszczędzić, skorzystaj z niej.

Kredyt bez oprocentowania?

Banki chcąc zachęcić do swoich usług, wprowadzają do swoich oferty promocje, które zapewniają znacznie korzystniejsze warunki. Produkty tego typu zazwyczaj skierowane są do węższej grupy odbiorców, ze względu na ograniczenia umowy, jednak pozwalają zachęcić do zapoznania się z bankiem i skorzystania z kolejnych usług. Ponadto, koszt kredytu nie ogranicza się tylko do oprocentowania nominalnego. Mimo Twojej oszczędności bank wciąż będzie zarabiać, pobierając prowizję, opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie kredytu czy jakiekolwiek inne koszta przewidziane w umowie. Nie zmienia to jednak faktu, że całkowity koszt kredytu będzie niższy, a dzięki temu, także miesięczna rata nie będzie miała tak dużego wpływu na Twój budżet. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną ofertę sprawdź dokładnie wszystkie jej warunki i porównaj z innymi produktami dostępnymi w instytucjach finansowych.

Ranking pożyczek gotówkowych – darmowa pomoc dla kredytobiorców

Nie musisz korzystać z płatnego doradztwa finansowego aby uchronić się przed zbyt wysokimi opłatami. Wystarczy, że przemyślisz swoje potrzeby, określisz jakiego produktu poszukujesz i skorzystasz z darmowego rankingu kredytów gotówkowych. W zaledwie kilka minut dowiesz się które produkty są w danym momencie najkorzystniejsze dla indywidualnego Klienta i co zrobić aby skorzystać z nich w pełni wykorzystując preferencyjne warunki.

Zobacz także:  Najtańsze zadłużenia - musisz się pospieszyć

Porównaj miesięczna ratę, a także całkowity koszt jaki będzie konieczny do spłacenia. Proste narzędzie finansowe pozwoli Ci zaledwie w ciągu kilku minut wybrać najlepsze zobowiązanie, a wszystko to całkowicie bezpłatnie, nawet bez wychodzenia z domu.

Zapewniamy, że ranking opublikowany na naszej stronie posiada aktualne dane, a zdecydowanie się na wysłanie formularza kontaktowego nie zobowiązuje do zaciągnięcia kredytu w banku.

Komentarze zostały wyłączone.