Obniż opłaty okołokredytowe


Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego ale zależy Ci na zminimalizowanych opłatach? Z naszą pomocą dowiesz się co zrobić, by kredyt był tańszy i dużo korzystniejszy. Myślisz, że jako Klient banku nie masz żadnego wyboru i kredyt zawsze wiąże się z wysokimi opłatami? Przekonaj się, że masz duży wpływ na kredyt i jego warunki. Jeżeli poświęcisz swój czas na przygotowanie się do zaciągnięcia pożyczki z całą pewnością zyskasz komfort jakim jest świadomość finansowa i oszczędność. Wielu kredytobiorców zaciąga zadłużenie w banku, który znają najlepiej, nawet bez sprawdzenia warunków innych placówek. Łatwo więc wyciągnąć wnioski, że opinie o zbyt kosztownych zadłużeniach często wydawane są przez osoby, które nie dały sobie szansy na wybór lepszej oferty, mimo ogromnej konkurencji na rynku.

Za co często przepłacamy?

Niewielka liczba Klientów banków skupia się na całkowitym koszcie kredytu gotówkowego. Oznacza to, że wielokrotnie kredytobiorcom umykają opłaty takie jak prowizja, opłata przygotowawcza, opłata za ubezpieczenie kredytu oraz koszt związany m.in. z koniecznością skorzystania z innych usług banku (konto osobiste, karta płatnicza). Po podpisaniu umowy okazuje się więc, że kwota jaką musi wpłacić Klient banku jest znacznie wyższa od tej jaką pożyczył. Kluczem do sukcesu pod tym względem jest aktywne sprawdzanie ofert i wybór kredytu o najniższym całkowitym koszcie. Warto brać pod uwagę zadłużenia które nie tylko gwarantują niskie oprocentowanie ale także nie przewidują dodatkowych kosztów, na rynku są bowiem oferty, które nie wymagają od kredytobiorcy korzystania z innych płatnych usług banku czy ubezpieczenia kredytu.

Wybór okresu spłaty i rat

Dłuższy okres kredytowania może być jedyną szansą na wyraźne obniżenie miesięcznych kosztów zobowiązania, trzeba jednak pamiętać, że to prowadzi do konieczność spłaty wyższej ilości odsetek, ogólnie kredyt przy takim rozwiązaniu będzie kosztowniejszy, mimo łatwiejszej spłaty.

Zobacz także:  Najlepszy kredyt na wiosenne wydatki

Sytuacja podobnie wygląda w przypadku rat malejących lub stałych. Stałe raty ułatwiają otrzymanie kredytu, natomiast malejące raty wymagają wyższej zdolności kredytowej. Zdecydowana większość Klientów decyduje się na mniej wymagające raty równe, choć to raty malejące są korzystniejsze pod względem finansowym. Zanim jednak podejmiesz decyzję zastanów się czego oczekujesz i które warunki są atrakcyjniejsze pod względem Twoich preferencji.

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu

Oszczędzać możesz nie tylko pieniądze ale i cenny czas. Udostępniamy darmowe wnioski kredytowe dzięki którym bez wychodzenia z domu i poświęcania swojego wolnego czasu złożysz formularz, a pracownik bankku oddzwoni do Ciebie z ofertą kredytową. TO ogromne ułatwienie, które wybierane jest przez coraz większe grono kredytobiorców. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, Twoje dane zostaną przekazane wyłącznie do banków, których oferty Cię zainteresowały. Dodatkowo wypełniając wniosek nie masz obowiązku podpisać umowy kredytowej, a rozmowa z pracownikiem banku może mieć wyłącznie charakter informacyjny.

Komentarze zostały wyłączone.