Najtańszy kredyt w rankingu – Getin Bank


Szukasz pieniędzy by sfinansować swoje plany? Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel? Taki problem dotyka wiele osób, szczególnie w okresie przed świętami i zakończeniem roku. Coraz większe wydatki nie zawsze można pokryć z oszczędności. Święta to czas gdy chcesz spędzić niezapomniane chwile z najbliższymi. Obdarować ich prezentami i móc cieszyć się tym okresem bez liczenia każdej złotówki w portfelu lub na koncie osobistym. Najtańszy kredyt w rankingu może zapewnić Ci komfort uzyskania niezbędnych pieniędzy bez zbędnych formalności.

Aktualny ranking zapewnia, że przynajmniej kilka z pośród kilkunastu ofert banków, jest wartych uwagi kredytobiorcy. Liderem jest natomiast Getin Bank, a najtańszy kredyt w rankingu to Kredyt Gotówkowy dla Ciebie. Jeżeli nie chcesz płacić kosztownych odsetek i zależy Ci na tym by bank nie pobierał wysokiej prowizji – wybierając najtańszy kredyt, zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych w trakcie spłaty zadłużenia.

Kredyt Gotówkowy dla Ciebie wyróżnia się przede wszystkim niskim oprocentowaniem, które stanowi zaledwie 8%. Bank pobiera także niską marżę za udzielenie zobowiązania w wysokości 2,5%. Dodatkowo ubezpieczenie kredytu jest możliwe ale nie wymagane. Getin Bank nie obliguje swoich klientów do otwierania w oddziale rachunku osobistego. Wstępna decyzja kredytowa zostaje wydana w ciągu kilkunastu minut, a pieniądze trafiają na konto kredytobiorcy w ciągu jednego dnia. Uproszczony wniosek o kredyt gotówkowy umożliwia łatwy dostęp do niezbędnych środków i zaoszczędzenie czasu jaki poświęcisz na wypełnienie formalności.

Aby złożyć wniosek wystarczy wypełnić internetowy formularz lub dokumenty w placówce banku. Zajmuje to zaledwie kilka minut i polega na podaniu podstawowych danych osobowych, które widnieją na dowodzie osobistym lub innym dokumencie potwierdzającym tożsamość. Wysyłając zgłoszenie online możemy w razie pytań zadzwonić na infolinię, a pracownicy instytucji udzielą nam niezbędnych informacji. Internetowy wniosek jest dodatkowo atrakcyjny ze względu na oszczędność czasu i możliwość złożenia wniosku w najdogodniejszym dla nas momencie.

Zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny bez weryfikacji baz dłużników?

Najtańszy kredyt w rankingu, udostępnia kredytobiorcom maksymalnie kwotę 150 000 złotych. Jest to jednak wartość zależna od zdolności kredytowej Klienta banku. Okres spłaty możemy rozłożyć nawet na 96 miesięcy. To doskonały sposób na zwiększenie swojej zdolności kredytowej i zdobycie wyższej kwoty kredytu lub zminimalizowanie miesięcznych opłat za kredyt.

Nie musisz się już obawiać, że kredyt będzie zbyt drogi. Oferty banków są teraz niezwykle konkurencyjne i warto zastanowić się, czy warto czekać z decyzją o kredycie. Jeżeli wiesz, że potrzebujesz dodatkowych środków, być może to najlepszy moment by zdecydować się na pożyczkę. Rada Polityki Pieniężnej zapowiada, że możliwe są kolejne zmiany w związku z stopami procentowymi Narodowego Banku Polskiego i takie działanie może doprowadzić do podwyższenia kosztów dodatkowych opłat kredytowych. Nie warto więc zwlekać z podjęciem decyzji. Aktualne oferty są bardzo atrakcyjne i jeżeli szukasz oferty dla siebie z pewnością skorzystasz podpisując umowę już teraz.

Komentarze zostały wyłączone.