Najtańszy kredyt gotówkowy – ranking ofert banków listopad 2014


Zaciągnięcie kredytu gotówkowego to poważna decyzja, która powinna być dokładnie przeanalizowana. Złożenie wniosku i uzyskanie niezbędnych środków to oczywiście doskonały sposób zdobycia gotówki, która umożliwi nam realizację wszystkich planów i wcześniej wyznaczonych celów. Mimo to nie zawsze jest to opcja dostępna dla każdego usługobiorcy. Musimy pamiętać, że bank zawsze sprawdza potencjalnych kredytobiorców i zwraca szczególną uwagę zarówno na historię kredytową, a także zdolność kredytową bez której nie zostanie wydana pozytywna decyzja kredytowa.

Najtańszy kredyt gotówkowy – ranking ofert banków to doskonała sposobność do tego by zapoznać się z usługami, które mogą nas zainteresować. Pod tym względem to najlepsza możliwość aby zweryfikować dane o zadłużeniach, które prezentowane są w mediach a z tym jak wygląda umowa banku. Nawet najtańszy kredyt gotówkowy jest kosztowny i konieczność spłaty zobowiązania może spowodować, że nasz budżet domowy ulegnie znacznej zmianie. Jest to jednak najłatwiejszy, a zarazem najbardziej dostępny sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki. Nie bez powodu więc tak wiele osób zainteresowanych jest rankingami ofert banków, które publikowane są regularnie przynajmniej raz w miesiącu, ukazując najatrakcyjniejsze rozwiązania dostępne w Polsce.

Aktualny ranking – listopad 2014

Najtańszy kredyt gotówkowy – ranking ofert banków to z pewnością jedna z nielicznych metod sprawdzenia interesujących nas kredytów bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu. Nie bez przyczyny właśnie tego typu zestawienia zyskują na popularności. Łatwo bowiem dowiedzieć się więcej o warunkach jakie stawiają usługobiorcom banki i jak prezentują się wszystkie koszty zadłużenia. To istotnie ważne gdyż łatwo wybrać usługę, która tylko pozornie gwarantuje najniższy całkowity koszt. Ranking najtańszych kredytów umożliwia zatem świadome wybranie rzeczywiście najlepszej usługi finansowej.

Zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny bez weryfikacji baz dłużników?

Poniżej przedstawiamy Państwu trzy najatrakcyjniejsze oferty banków listopada bieżącego roku. To najtańsze kredyty gotówkowe, spośród kilkunastu zobowiązań jakie dostępne są w regularnej ofercie instytucji finansowych.

1. Kredyt gotówkowy dla Ciebie – Getin Bank

Bardzo dobry kredyt gotówkowy na dowolny cel, dostępny dla wszystkich klientów Getin Banku. Instytucja umożliwia zawarcie umowy kredytowej bez konieczności zakładania konta osobistego w oddziale banku. Niskie oprocentowanie, które wynosi zaledwie 8,00%, prowizja za udzielenie kredytu to 2,50%.

Getin Bank umożliwia złożenie wniosku na kwotę maksymalnie 150 000 złotych, a najdłuższy okres spłaty to aż 8 lat. Kredyt gotówkowy dla Ciebie to dodatkowo bardzo szybki dostęp do kredytowanych środków. Bank gwarantuje minimum formalności oraz wypłatę gotówki zaledwie w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku.

2. Kredyt gotówkowy – BNP Paribas Bank

Paribas Bank w ubiegłym miesiącu był na pierwszym miejscu wśród najtańszych i najlepszych kredytów gotówkowych, w tym miesiącu osiąga równie dobre, drugie miejsce. Dzieje się tak za sprawą niskiego oprocentowania 8,50% oraz prowizji od zadłużenia w wysokości 3,90%. Ponadto Kredyt gotówkowy w BNP to możliwość uzyskania do 150 000 złotych bez zbędnych zobowiązań i licznych formalności. Paribas Bank gwarantuje szybkie wydanie decyzji kredytowej i nie obliguje do jego ubezpieczenia.

3. Pożyczka gotówkowa – ING Bank Śląski

Bank Śląski nieustannie znajduje się w czołówce wyróżnianych przez nas kredytów gotówkowych. To świetna oferta dla osób, którym zależy na bardzo szybkim dostępie do kredytowanych środków i posiadają już konto osobiste w ING. Tym klientom, bank umożliwia jeszcze łatwiejszy sposób wnioskowania o zadłużenie, poprzez bankowość online. Oprocentowanie nominalne pożyczki to 11,00%, natomiast prowizja wynosi 4,50%. Warto mieć na uwadze to, że decydując się na ubezpieczenie zobowiązania bank obniża prowizję za udzielenie pożyczki.

Zobacz także:  Październik 2014 - Najtańsze kredyty

Komentarze zostały wyłączone.