Najtańszy kredyt gotówkowy – przełom sierpnia i września 2015


Po wakacjach często brakuje pieniędzy ze względu na ilość wydatków związanych z urlopem. Lato to okres kiedy pozwalamy sobie na więcej przyjemności i przestajemy kontrolować swój budżet. Początek września dla wielu osób jest związany z licznymi wydatkami na nowy rok szkolny. Książki, wszystkie przybory szkolne mogą stanowić duży problem, szczególnie jeżeli wcześniej nie wyznaczyłeś na ten cel gotówki.

Dodatkowe środki finansowe można aktualnie uzyskać dzięki licznym produktom banków i parabanków. Posiadając zdolność i dobrą historię kredytową bez trudu otrzymasz kredyt na dowolny cel. Wyzwaniem może być jednak znalezienie najtańszego kredytu gotówkowego na rynku.

Promocje, opłaty i prowizje

Reklamy banków i firm pożyczkowych zapewniają, że każdy z polecanych produktów jest najlepszy i najtańszy. Oczywiste jest jednak to, że są to wyłącznie doskonałe hasła marketingowe, które często nie mają nic wspólnego z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania zadłużenia. Najtańszy kredyt gotówkowy pozwoli Ci spokojnie zaplanować cały okres spłaty bez martwienia się, że raty Twojego kredytu będą zbyt wysokie. Zachęcamy Cię do sprawdzania wszystkich elementów umowy, które mają bezpośredni wpływ na wysokość kosztów pożyczki. Dlatego poza oprocentowaniem nominalnym zainteresuj się także prowizją jaką pobierze bank, opłatą przygotowawczą, a także wszystkimi kosztami około kredytowymi.

Banki z powodu niskich stóp procentowych poprzez wszystkie dodatkowe opłaty starają się wyrównać swoje straty. Wiele osób licząc na jak najszybszy dostęp do kredytowanych pieniędzy zapomina o szczegółowym przejrzeniu umowy i podpisuje ją znając tylko podstawowe informacje. Takie postępowanie może mieć przykre konsekwencje więc namawiamy wszystkich do uważnej analizy dokumentów jakie Klient otrzyma do podpisania w banku.

Zaoszczędź czas i skorzystaj z pomocy specjalistów

Na naszej stronie zapewniamy Ci darmowy dostęp do informacji o produktach na Polskim rynku finansowym. Nie musisz zatem poświęcać swojego wolnego czasu na przeglądanie ofert na stronach banków lub w oddziałach instytucji. Zamiast tego oferujemy Ci ranking najtańszych kredytów gotówkowych dzięki któremu nawet w kilka minut dowiesz się jakie usługi spełnią Twoje warunki i skorzystasz z nich na najlepszych warunkach.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - Porównanie wakacyjnych promocji

Dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu publikujemy artykuły w którym przybliżamy najlepsze spośród kredytów gotówkowych. Nasze informacje są nie tylko aktualizowane na bieżąco ale także wiarygodne.

Aktualny lider rankingu

Najtańszym kredytem gotówkowym obecnie jest kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbanku. Kredyt na miarę – bez odsetek jest doskonałym przykładem, że możliwe jest uzyskanie bardzo atrakcyjnego zadłużenia który gwarantuje niskie opłaty. Oferta Polbanku wyróżnia się brakiem oprocentowania nominalnego. Jedynym kosztem jaki ponosi kredytobiorca jest prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 9,00%.

Maksymalna wartość kredytu na dowolny cel wynosi 150 000,00 złotych, a okres na jaki można rozłożyć spłatę swojego zobowiązania to nawet 96 miesięcy. Stanowi to zatem doskonałą okazję do tego by zaciągnąć kredyt nawet o wysokiej wartości, a jednocześnie zminimalizować miesięczne raty poprzez wybór długiego okresu spłaty.

Komentarze zostały wyłączone.