Najtańszy kredyt gotówkowy porównanie – Oferty na Maj 2015


Oprocentowanie kredytów nadal jest bardzo niskie. To zasługa wciąż rekordowo niskich stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Jeżeli zatem chcesz skorzystać z najtańszego kredytu gotówkowego sprawdź aktualne porównanie i wybierz produkt, który będzie spełniać Twoje wymagania. Nie musisz tracić czasu i przeglądać wszystkich, często skomplikowanych dokumentów banków. Z nami w łatwy sposób sprawdzisz, który bank oferuje swoim Klientom najlepsze warunki. Nie musisz martwić się, że dane dotyczące zadłużenia są niekatulane. Gwarantujemy, że na naszej stronie zawsze znajdziesz obowiązujące warunki umowy z bankiem.

Pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy będzie w stanie zapewnić Ci nie tylko chwilową pomoc finansową ale także komfort w trakcie spłaty zadłużenia. Niskie stopy procentowe ustanowione przez Radę Polityki Pieniężnej nie będą na stałym poziomie przez długi okres. Jeżeli zastanawiasz się czy opłaca Ci się zaciągnąć kredyt być może to dla Ciebie najlepsza, a przede wszystkim najatrakcyjniejsza okazja by zdobyć dodatkową gotówkę i zapłacić za nią jak najmniej.

Najtańszy kredyt na Maj 2015

Najtańszy kredyt gotówkowy to nie tylko pewność, że zapłacisz jak najmniej za oprocentowanie nominalne. Musisz zawsze brać pod uwagę całkowity koszt zadłużenia. Samo oprocentowanie jest oczywiście istotne ale aktualnie to dodatkowe opłaty najczęściej wyróżniają oferty warte uwagi od tych, które są nieopłacalne.

  • Liderem porównania najtańszych kredytów gotówkowych jest Alior Bank. Instytucja oferuje promocyjną pożyczkę dla kobiet z której mogą także skorzystać małżeństwa. Warunki pożyczki określają oprocentowanie nominalne o wysokości 4,90%. Dodatkowo bank pobiera opłatę przygotowawczą, która może wahać się zależnie od innych warunków umowy, wynosi bowiem od 2,00% do 7,00%. Maksymalna kwota o jaką można się ubiegać to 100 000,00 złotych.
  • Równie dobrą ofertę można znaleźć w Raiffeisen Polbanku. Kredyt na miarę jest atrakcyjny ze względu na brak nominalnego oprocentowania. Bank zdecydował się na zaoferowanie kredytu z 0,00% i opłatami, które pokrywają wyłącznie prowizję za udzielenie zadłużenia w wysokości 9,00%. Atutem produktu jest także to, że Raiffeisen nie wymaga od kredytobiorców założenia konta w placówce. O kredyt mogą się ubiegać zarówno stali jak i nowi Klienci. Maksymalna kwota zobowiązania to 150 000,00 złotych.
  • Na wyróżnienie zasługuje również usługa, która proponowana jest przez Eurobank. Kredyt z premią roczną także należy do promocyjnej oferty instytucji. Bank gwarantuje każdemu kredytobiorcy, który będzie rzetelnie i terminowo spłacać swoje zadłużenie premię pieniężną w kwocie 400,00 złotych. Oprocentowanie kredytu wynosi 10,00%, a bank dodatkowo pobiera prowizję w wysokości 6,00%. Maksymalna kwota zobowiązania to nawet 120 000,00 złotych.
Zobacz także:  Kredyt gotówkowy jak ubezpieczyć zadłużenie na dowolny cel?

Wybór najtańszego kredytu gotówkowego wcale nie należy do łatwych zadań. Warto jednak zadbać o to by Twój portfel nie ucierpiał gdy będziesz już spłacać swoje zobowiązanie. Wiele osób zapomina o tym, że w momencie w którym otrzymają gotówkę tak naprawdę dopiero rozpoczyna się realizowanie umowy zawartej z bankiem. Podpisując dokumenty zawsze miej pewność, że to oferta, która gwarantuje Ci elastyczną spłatę i bank jest w stanie dostosować swoją usługę do Twoich możliwości.

Komentarze zostały wyłączone.