Najtańszy kredyt gotówkowy – Luty 2018


Na Twoim koncie brakuje gotówki, a na horyzoncie pojawiły się nagłe wydatki? Decyzja o kredycie gotówkowym wcale nie musi oznaczać dla Ciebie kilku dni spędzonych na wypełnianiu formalności i oczekiwaniu na decyzję banku. Decyzję kredytową oraz wypłatę pieniędzy możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym złożysz wniosek o kredyt. Dodatkowo dzięki niskim stopom procentowym, zadłużenie okaże się atrakcyjne pod względem odsetek. Powodów dla których warto wybrać pożyczkę na dowolny cel jest więcej. Poznaj je i zdecyduj, czy w Twoim przypadku kredyt gotówkowy będzie rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Numer jeden w rankingu

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku jest usługą, która obecnie zapewnia kredytobiorcom najkorzystniejsze warunki pod względem całkowitych kosztów. Oferta nie przewiduje prowizji banku za udzielenie pożyczki, a jedynym kosztem dodatkowym jest opłata przygotowawcza. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi zaledwie 5,12%, dzięki czemu usługa znajduje się na pozycji lidera w rankingu kredytów gotówkowych. Klient banku może ubiegać się maksymalnie o 200 000,00 złotych, jednak ostatecznie kwota zadłużenia zależy od zdolności kredytowej wnioskującego o kredyt. Pamiętaj, by uwzględnić swoją sytuację finansową i możliwości spłaty w trakcie trwania umowy zanim wypełnisz formularz i zaczniesz ubiegać się o zobowiązanie.

Alior Bank w ramach Pożyczki 5% z gwarancją zapewnia długi okres spłaty, aż do 120 miesięcy. To warunek, który nie tylko pozwala samodzielnie zaplanować okres kredytowania ale także zmniejszyć miesięczne wydatki, jednocześnie podwyższając zdolność kredytową kredytobiorcy.

Ubiegając się o pożyczkę do 4000,00 złotych, bank nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu oraz wysokości dochodów, wystarczy osobiste oświadczenie Klienta.

Minimum formalności

Kredyty gotówkowe są niezwykle atrakcyjne na tle innych zobowiązań, ze względu na niewielką ilość formalności jakie musi wypełnić kredytobiorca. Wystarczy potwierdzenie tożsamości, dokument potwierdzający stałych przychód oraz wypełniony wniosek kredytowy. Bank sprawdza historię oraz zdolność kredytową Klienta korzystając z Biura Informacji Kredytowej.

Zobacz także:  Raty równe czy malejące? Wady i zalety rat stałych i malejących

Większość banków jest w stanie udzielić kredytu gotówkowego tego samego dnia w którym zostanie złożony wniosek o zobowiązanie. Wypłata środków odbywa się najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego, od podpisania umowy. To doskonałe warunki dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy. Jak wiadomo to coraz częściej warunek decydujący o wyborze kredytu, kredytobiorcy chcą bowiem szybko uporać się z formalnościami i cieszyć się dodatkowymi funduszami.

Komentarze zostały wyłączone.