Najtańszy kredyt gotówkowy 2014 – bezpieczne pożyczanie gotówki


Potrzebujesz gotówki i nie chcesz określać dokładnego celu zadłużenia? Kredyt gotówkowy jest idealnym produktem finansowym jeżeli dodatkowe środki na naszym koncie lub w portfelu mają umożliwić nam realizację wielu planów. Niezależnie od tego czy chcemy wyremontować dom, zakupić nowe meble czy sfinansować wyjazd, kredyt i pożyczka konsumencka umożliwia nam to. Nie dziwi zatem fakt, że te produkty w ciągu ostatnich kilku lat stały się wręcz wizytówkami banków. Obecnie każda instytucja posiada cały pakiet zadłużeń, a kredyty gotówkowe są najczęściej wybieranymi produktami finansowymi. Aby móc walczyć o kolejnych klientów, którzy podpiszą umowę kredytową, banki coraz częściej sięgają po nowe chwyty marketingowe i urozmaicają swoją ofertę kolejnymi promocjami. Dzięki temu jako konsumenci mamy szansę skorzystać z dobrych usług, wśród których warto wyróżnić najtańszy kredyt gotówkowy 2014 roku.

Najtańszy kredyt na rynku

Najtańszy kredyt gotówkowy 2014 na chwilę obecną to zobowiązanie, które dostępne jest w Getin Banku. To pożyczka na dowolny cel, która posiada bardzo dobre warunki i już od dłuższego czasu zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu. Getin Bank był wyróżniany przez nasz portal w tym roku najczęściej i wciąż rekomendujemy go wszystkim, którzy poszukują taniego kredytu gotówkowego jako rozwiązania swoich problemów ze zdobyciem dodatkowych, niezbędnych środków finansowych.

Oferta Kredytu dla Ciebie przedstawia się następująco:

  • Oprocentowanie kredytu 8,00%.
  • Prowizja 2,50%.
  • Okres kredytowania – do 84 miesięcy (możliwość zwiększenia zdolności kredytowej poprzez wydłużenie terminu spłaty).
  • Getin Bank nie wymaga założenia konta osobistego w instytucji.
  • Bez koniecznego ubezpieczenia, bez poręczycieli.
  • Minimum formalności, możliwość wypełnienia wniosku online.
  • Maksymalna kwota kredytu gotówkowego – 150 000 złotych.
  • Szybka decyzja gotówkowa, wypłata środków maksymalnie w ciągu jednego dnia.
Zobacz także:  Pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych - ile kosztuje i gdzie złożyć wniosek?

Jak bezpiecznie się zadłużyć?

Gdy wnioskujemy o kredyt nie zastanawiamy się jakie konsekwencje mogą się z tym wiązać. Wiele decyzji finansowych, podejmowanych jest bez wcześniejszego zastanowienia. Dlatego też tak często możemy usłyszeć o ludziach, którzy mają poważne problemy ze spłatą zadłużeń i pogłębiają swoje zadłużenia zaciągając kolejne pożyczki, na coraz wyższe oprocentowanie. Zanim podpiszemy umowę musimy mieć świadomość, że nie unikniemy spłaty długu i z pewnością wpłynie to na wysokość naszego budżetu na przestrzeni wielu miesięcy, a nawet lat. By zminimalizować ryzyko warto wielokrotnie porównać dostępne oferty, wybrać zadłużenie, które będzie dla nas najłatwiejsze w spłacie, czyli min. najtańszy kredyt gotówkowy 2014, lub inną pożyczkę z atrakcyjnym oprocentowaniem i minimalnymi kosztami. Ponadto warto wszelkie wątpliwości dotyczące umowy skonsultować z pracownikami konkretnej instytucji, by mieć pewność, że podpisujemy umowę, która jest dla nas w pełni zrozumiała i nie posiada żadnych dodatkowych opłat czy haczyków.

Komentarze zostały wyłączone.