Najtańsze kredyty gotówkowe w zasięgu Twojej ręki


Brakuje Ci pieniędzy ale nie wiesz co z tym zrobić? Wiele osób przed podjęciem decyzji o kredycie gotówkowym szuka informacji, które pomogą rozwiać wątpliwości. Łatwo jednak w natłoku wiadomości zapomnieć o tym co w takiej sytuacji jest rzeczywiście najważniejsze. Nawet jeżeli zależy Ci na bardzo prostej procedurze uzyskania gotówki nie lekceważ innych warunków umowy. To od nich zależy w jaki sposób spłacisz zobowiązanie i czy będzie ono dla Ciebie najkorzystniejsze. Najtańsze kredyty gotówkowe, nie zawsze okazują się być tak dobre jak Ci się wydaje. Dowiedz się co zrobić by ustrzec się przed pomyłkami, które mogą Cię wiele kosztować.

Najtańsze kredyty gotówkowe – możesz zaoszczędzić

Nie każde zadłużenie musi być bardzo kosztowne. Kredyty gotówkowe są znacznie tańsze od pożyczek pozabankowych. Jeżeli poszukujesz dodatkowej gotówki to skieruj się do banku. W ten sposób zaoszczędzisz przede wszystkim na opłatach dodatkowych – marży, prowizji, a także opłatach pobieranych za samo rozpatrzenie wniosku.

Najtańsze kredyty gotówkowe są nie tylko nisko oprocentowane, ale dodatkowo gwarantują minimum opłat okołokredytowych. Nie każdy bank posiada w ofercie atrakcyjne zobowiązanie. O tym także musisz pamiętać. Nawet jeżeli reklama czy plakaty mówią o wyjątkowo niskim oprocentowaniu – nie daj się zwieść. Dopóki nie porównasz wszystkich kosztów, nie możesz ocenić który z kredytów będzie najtańszy. Pod tym względem zaufaj specjalistom, którzy przygotowują wiarygodne zestawienia kredytów. Korzystając z nich bez trudu ominiesz długi proces jaki potrzebny jest gdy samodzielnie przeglądasz oferty banków na stronach internetowych lub osobiście kontaktujesz się z pracownikami banków. Ranking kredytów gotówkowych jest dostępny dla każdego zainteresowanego, nie musisz przejmować się kosztami, tym, że ogranicza Cię czas lub tym, że musisz zdecydować się na jakąś usługę. Zbierając informacje nie musisz określać swoich zamiarów. To zatem będzie zależało wyłącznie od Ciebie co zrobisz i czy faktycznie zaciągniesz zadłużenie.

Zobacz także:  Kiedy ludzie biorą kredyty?

To się opłaca

Przedstawiamy Ci oferty, które właśnie teraz mogą posłużyć Ci jako najtańsze kredyty gotówkowe. Jeżeli rzeczywiście jesteś zdecydowany na to by zaciągnąć zadłużenie, warto byś je znał i przyjrzał się im bliżej. Dzięki temu być może dużo łatwiej będzie Ci wybrać bank oraz najlepszą usługę.

Getin BankBNP ParibasMillennium Bank
Oprocentowanie 8,50%Oprocentowanie 8,90%Oprocentowanie 7,00%
Kwota kredytu 150 000 złotychKwota kredytu 150 000 złotychKwota kredytu 5 000 złotych
Spłata – 96 miesiącySpłata – 84 miesiąceSpłata – 24 miesiące

Oferta Millennium Banku wyróżnia się niskim oprocentowaniem, musisz jednak wiedzieć, że jest to oferta promocyjna, która dostępna jest wyłącznie do końca stycznia 2015 roku. Jej warunki są bardzo jasne określone. Pożyczkobiorca musi uregulować zadłużenie maksymalnie w ciągu dwóch lat, a najwyższa kwota zobowiązania to tylko 5 000 złotych. Jeżeli poszukujesz kredytu o wyższej wartości możesz zastanowić się nad ofertami Getin Banku oraz Paribas Banku. Posiadają bardzo długi okres kredytowania, a także atrakcyjne oprocentowanie.

Komentarze zostały wyłączone.