Najtańsza pożyczka w banku – Czerwiec 2017


Powoli rozpoczyna się sezon wakacyjny. Najczęściej oznacza to większe wydatki i konieczność podreperowania budżetu. Szczególnie gdy urlop chcesz spędzić bez zmartwień i liczenia każdej złotówki w portfelu. Zagraniczny wyjazd, a może tydzień spędzony nad polskim morzem, wakacyjne przyjemności często pochłaniają całe oszczędności zebrane w ciągu roku. Co zrobić gdy okazuje się, że brakuje Ci pieniędzy ale nie chcesz rezygnować z możliwości wypoczynku z całą swoją rodziną? Pożyczka gotówkowa oferowana przez bank zapewni Ci szybki dostęp do pieniędzy, a jeżeli odpowiednio wybierzesz ofertę, spłata kredytu nie będzie trudna. Niskie oprocentowanie kredytów utrzymuje się od kilkunastu miesięcy, to doskonała okazja by skorzystać z takiej możliwości i zaciągnąć kredyt bez konieczności spłacania wysokich rat.

Jakie oferty musisz poznać w tym miesiącu zanim zdecydujesz się na kredyt? Poświęć kilka minut by poznać oferty które polecamy właśnie w tym miesiącu.

Szybciej i taniej – sprawdź jak to zrobić

Nie wiesz jak skutecznie porównać kredyty, których jest tak dużo na polskim rynku? Nie decyduj się od razu na ofertę banku w którym masz konto. Jeżeli dobrze poznasz produkty bankowe może okazać się, że za pożyczkę zapłacisz mniej w innej instytucji, nawet jeżeli nie skorzystasz z innych jej usług. Aktualnie banki chętnie proponują promocyjne zadłużenia na całkowicie dowolny cel. Kredyty gotówkowe są bowiem najchętniej wybieranymi usługami i przynoszą największe zyski oraz duże grono nowych usługobiorców.

Nie musisz śledzić na bieżąco wszystkich ofert banków, zajęło by to zbyt wiele czasu i nie przyniosło skutecznych rezultatów. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut i skorzystasz z rankingu kredytów, dostępnego na naszej stronie. Bezpłatnie porównasz najatrakcyjniejsze usługi banków i być może zdecydujesz się na usługę, która oferuje najlepsze warunki.

Zobacz także:  Kredyt hipoteczny w czasie epidemii koronawirusa

Wysyłając wniosek z naszej strony możesz dodatkowo liczyć na szybki kontakt pracownika banku oraz atrakcyjniejsze oprocentowanie.

Polecamy Pożyczkę 5% z gwarancją

Bez żadnych wątpliwości oferta Alior Banku, czyli Pożyczka 5% z gwarancją jest obecnie zadłużeniem, które warto poznać ze względu na bardzo konkurencyjne warunki. Bank proponuje pożyczkę bez dodatkowych opłat, a RRSO wynosi zaledwie 5,12%.

Dodatkowo kredyt jest wyjątkowo elastyczny pod względem maksymalnej kwoty zobowiązania (200 000,00 złotych) oraz okresu spłaty (120 miesięcy). To oferta, która zadowoli zarówno osoby szukające niewielkiego zobowiązania, jak i tych Klientów, którzy są zainteresowani wysokim kredytem, jednak nie wiążącym się z wysokimi opłatami.

Wybierając kredyt powyżej 4 000,00 złotych Klient banku zobowiązany jest do dostarczenia zaświadczenia o wysokości dochodów. Pożyczka może zostać ubezpieczona, jednak zależy to wyłącznie od konsumenta. Bank wydaje pozytywne decyzje kredytowe zarówno stałym Klientom jak i osobom, które nie korzystają z innych produktów Alior Banku.

Ogromnym atutem jest szybki dostęp do pieniędzy, otrzymasz je nawet tego samego dnia w którym podpiszesz umowę, co dzięki minimalnej ilości formalności jest bardzo proste.

Komentarze zostały wyłączone.