Najlepszy kredyt gotówkowy do 20 tysięcy złotych


Brakuje ci pieniędzy, ale szukasz zadłużenia, które zapewni ci najlepsze warunki pod względem kosztów? Nie chcesz martwić się formalnościami i zależy ci na błyskawicznej wypłacie gotówki na twoje konto? Kredyt gotówkowy będzie dużo korzystniejszym zadłużeniem niż pożyczka w parabanku. Interesuje cię zobowiązanie w kwocie do 20 000,00 złotych? W tym artykule poznasz odpowiedź na pytanie, gdzie warto wnioskować o kredyt gotówkowy tej wysokości. Postaramy się przybliżyć ci warunki usługi, która zajmuje najwyższe miejsce w rankingu i zapewnia świetne warunki kredytobiorcy.

Oferta którą polecamy

Numerem jeden, dla przykładowego kredytu o kwocie 20 000,00 złotych, rozłożonego na 60 równych, miesięcznych rat, jest bezdyskusyjnie Mini ratka na dowolny cel, dostępna w PKO Banku Polskim. Zobowiązanie pozwala wnioskować maksymalnie o 120 000,00 złotych, a bank oferuje długi okres spłaty, wynoszący do 120 miesięcy.

RRSO dla naszego zobowiązania wynosi tylko 12,13%, z czego 5,99% stanowi prowizję, jaką pobiera bank, a 8,99% to oprocentowanie nominalne pożyczki. Całkowita kwota, jaką spłaci kredytobiorca, korzystając z tego zobowiązania to 26 395,96 złotych.

PKO Bank Polski przewiduje możliwość ubiegania się o kredyt bez dostarczania zaświadczenia od pracodawcy, pod warunkiem, że kwota kredytu, o jaką stara się klient, nie przekracza 23 000,00 złotych. Dzięki temu możliwe jest wnioskowanie na podstawie osobistego oświadczenia o zarobkach, co zmniejsza do minimum wszystkie formalności i przyspiesza wydanie decyzji kredytowej.

Zanim podpiszesz umowę z bankiem

Pamiętaj, że przed podpisaniem dokumentów związanych z kredytem warto poświęcić czas na zapoznanie się z warunkami umowy i dokładne jej przeczytanie. Obawiasz się trudnego i specjalistycznego języka bankowego? Nawet jeśli któreś podpunkty umowy nie będą dla ciebie jasne, warto dopytać o ich znaczenie konsultanta banku. To pozwoli ci zweryfikować wszystkie informacje i zebrać wiadomości, które mogą okazać się istotne w trakcie trwania spłaty zadłużenia. Pracownik instytucji zobowiązany jest do dostarczenia ci wszystkich informacji, dlatego nie krępuj się i wyjaśniaj wszystkie punkty umowy, które nie są dla ciebie w pełni zrozumiałe.

Zalety kredytu gotówkowego

Zastanawia cię duża popularność kredytów gotówkowych? Na coraz większe zainteresowanie tym produktem finansowym wpływ mają zalety tego zobowiązania, które warto poznać przed zdecydowanie o skorzystaniu z oferty.

Kredyt gotówkowy wyróżnia się minimalnymi formalnościami, co prowadzi do tego, że bank jest w stanie szybko wydać decyzję kredytową o przyznaniu zobowiązania. Ogromnym atutem usługi jest jej elastyczność, zarówno pod względem maksymalnej kwoty kredytu, jak i terminu, w jakim można spłacić pożyczkę.

Plusem kredytu na dowolny cel, jest również niewielki koszt, dzięki czemu zobowiązanie można spłacić bez wyrzeczeń i obawy o problem z uregulowaniem przewidzianych płatności.

Komentarze zostały wyłączone.