Najlepszy kredyt gotówkowy do 20 tysięcy złotych


Brakuje ci pieniędzy, ale szukasz zadłużenia, które zapewni ci najlepsze warunki pod względem kosztów? Nie chcesz martwić się formalnościami i zależy ci na błyskawicznej wypłacie gotówki na twoje konto? Kredyt gotówkowy będzie dużo korzystniejszym zadłużeniem niż pożyczka w parabanku. Interesuje cię zobowiązanie w kwocie do 20 000,00 złotych? W tym artykule poznasz odpowiedź na pytanie, gdzie warto wnioskować o kredyt gotówkowy tej wysokości. Postaramy się przybliżyć ci warunki usługi, która zajmuje najwyższe miejsce w rankingu i zapewnia świetne warunki kredytobiorcy.

Oferta którą polecamy

Numerem jeden, dla przykładowego kredytu o kwocie 20 000,00 złotych, rozłożonego na 60 równych, miesięcznych rat, jest bezdyskusyjnie Mini ratka na dowolny cel, dostępna w PKO Banku Polskim. Zobowiązanie pozwala wnioskować maksymalnie o 120 000,00 złotych, a bank oferuje długi okres spłaty, wynoszący do 120 miesięcy.

RRSO dla naszego zobowiązania wynosi tylko 12,13%, z czego 5,99% stanowi prowizję, jaką pobiera bank, a 8,99% to oprocentowanie nominalne pożyczki. Całkowita kwota, jaką spłaci kredytobiorca, korzystając z tego zobowiązania to 26 395,96 złotych.

PKO Bank Polski przewiduje możliwość ubiegania się o kredyt bez dostarczania zaświadczenia od pracodawcy, pod warunkiem, że kwota kredytu, o jaką stara się klient, nie przekracza 23 000,00 złotych. Dzięki temu możliwe jest wnioskowanie na podstawie osobistego oświadczenia o zarobkach, co zmniejsza do minimum wszystkie formalności i przyspiesza wydanie decyzji kredytowej.

Zanim podpiszesz umowę z bankiem

Pamiętaj, że przed podpisaniem dokumentów związanych z kredytem warto poświęcić czas na zapoznanie się z warunkami umowy i dokładne jej przeczytanie. Obawiasz się trudnego i specjalistycznego języka bankowego? Nawet jeśli któreś podpunkty umowy nie będą dla ciebie jasne, warto dopytać o ich znaczenie konsultanta banku. To pozwoli ci zweryfikować wszystkie informacje i zebrać wiadomości, które mogą okazać się istotne w trakcie trwania spłaty zadłużenia. Pracownik instytucji zobowiązany jest do dostarczenia ci wszystkich informacji, dlatego nie krępuj się i wyjaśniaj wszystkie punkty umowy, które nie są dla ciebie w pełni zrozumiałe.

Zobacz także:  Najtańszy kredyt gotówkowy ranking ofert na luty 2015

Zalety kredytu gotówkowego

Zastanawia cię duża popularność kredytów gotówkowych? Na coraz większe zainteresowanie tym produktem finansowym wpływ mają zalety tego zobowiązania, które warto poznać przed zdecydowanie o skorzystaniu z oferty.

Kredyt gotówkowy wyróżnia się minimalnymi formalnościami, co prowadzi do tego, że bank jest w stanie szybko wydać decyzję kredytową o przyznaniu zobowiązania. Ogromnym atutem usługi jest jej elastyczność, zarówno pod względem maksymalnej kwoty kredytu, jak i terminu, w jakim można spłacić pożyczkę.

Plusem kredytu na dowolny cel, jest również niewielki koszt, dzięki czemu zobowiązanie można spłacić bez wyrzeczeń i obawy o problem z uregulowaniem przewidzianych płatności.

Komentarze zostały wyłączone.