Marzec 2018 – Aktualny ranking kredytów gotówkowych


Zbliżają się święta Wielkanocne, które mogą spowodować, że potrzebny Ci będzie zastrzyk dodatkowej gotówki. Skorzystaj z naszych porad i zapłać mniej, wybierając znacznie korzystniejszą usługę, dostosowaną do Twoich możliwości i oczekiwań. Zapewniamy najaktualniejsze informacje o dostępnych kredytach, a także szereg przydatnych porad, które przydadzą się zarówno tym kredytobiorcom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z zobowiązań finansowych, jak i Klientom, którzy na swoim koncie mają już kilka spłaconych ofert.

Poświęć kilka minut i przekonaj się, że wybór kredytu może być prostszy niż myślisz. Bez wychodzenia z domu uda Ci się nie tylko poznać dostępne oferty banków ale także skontaktować z instytucją, której oferta jest dla Ciebie najciekawsza. A wszystko to, całkowicie bezpiecznie, bez obaw o Twoje dane.

Najtańszy kredyt bieżącego miesiąca

Aby zaoszczędzić, koniecznie porównaj zadłużenia na dowolny cel i zdecyduj się na ofertę, która gwarantuje najniższe całkowite opłaty. W tym celu najlepiej sprawdza się analiza rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, która informuje nie tylko o najpopularniejszej opłacie, czyli oprocentowaniu nominalnym ale także o prowizji, opłacie przygotowawczej, a nawet koszcie ubezpieczenia, jeżeli jest to wymagane, by otrzymać kredyt. RRSO zapewnia łatwe porównanie między dostępnymi usługami, zachęcamy do skorzystania z takiej wiedzy podczas korzystania z rankingu kredytów gotówkowych.

W tym miesiącu ofertą, która zasługuje na wyróżnienie jest zdecydowanie Pożyczka 5% z gwarancją, która zapewnia RRSO o wysokości 5,12%. Alior Bank oferuje niskie oprocentowanie nominalne, które wynosi zgodnie z nazwą tylko 5,00%. Dodatkowo bank nie pobiera prowizji od udzielenia kredytu, a jedyną dodatkową opłatą jest pokrycie opłaty przygotowawczej. Zobowiązanie wybija sie także na tle konkurencji z powodu elastycznych warunków spłaty, maksymalny okres kredytowania to aż 120 miesięcy, natomiast kwota o jaką można się ubiegać w ramach Pożyczki 5% z gwarancją to aż 200 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna kwota zobowiązania zależy od indywidualnej zdolności kredytowej Klienta.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy - najkorzystniejsze zadłużenie na nagłe wydatki

Oszczędzaj czas i wnioskuj o kredyt z pomocą elektronicznego formularza

Gdy wybierzesz ofertę kredytu nie musisz poświęcać wielu godzin, by osobiście wypełnić wniosek kredytowy w placówce banku. Możesz bez żadnego problemu uzupełnić wniosek korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Dzięki temu szybko pokonasz pierwszy krok prowadzący Cię do uzyskania zadłużenia. Wysłanie wniosku nie oznacza, że jesteś zobligowany do podpisania umowy kredytowej, pozwoli jednak przyspieszyć kontakt z bankiem i zaoszczędzić dużo czasu, bez wychodzenia z domu.

Do wypełnienia formularza wystarczą Ci takie dane jak imię, nazwisko, kwota kredytu o jaki się ubiegasz, numer Pesel oraz prawidłowy numer telefonu. Konsultant banku oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku minut i przedstawi ofertę, dostosowaną do Twoich możliwości.

Komentarze zostały wyłączone.