Maj 2017 – najtańszy kredyt miesiąca


Kosztowna naprawa samochodu, korzystna oferta wakacyjna, a może czekają Cię wydatki związane z uroczystością Komunijną lub wesele? Wszystko to może przewyższać Twój miesięczny budżet, a przecież nie zawsze dysponujemy oszczędnościami. Co zatem zrobić w sytuacji gdy pieniądze są Ci potrzebne, a nie możesz liczyć na pomoc najbliższych? Najłatwiejszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pożyczkę lub kredyt na dowolny cel. Zanim jednak podpiszesz umowę i otrzymasz potrzebne Ci pieniądze, dowiedź się co zrobić by uniknąć zbyt wysokich opłat i cieszyć się najlepszymi warunkami. Pomożemy Ci przekonać się, które oferty są warte tego by poświęcić im swój czas i wysłać wniosek kredytowy. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i skorzystać z rzetelnych porad, które oferujemy na naszej stronie, zarówno aktualizując ranking kredytów gotówkowych jak i publikując artykuły.

Gotówka w jeden dzień na Twoim koncie

Kredyt gotówkowy pod względem wypłaty środków jest coraz bardziej zbliżony do pożyczek udzielanych przez parabanki. W wielu przypadkach możesz liczyć na dostęp do gotówki nawet tego samego dnia w którym złożysz wniosek o zobowiązanie. Dzięki temu, jeżeli rzeczywiście potrzebujesz bardzo szybkiego dostępu do gotówki, możesz zdecydować się na tańszy kredyt dostępny w banku i nie martwić się dodatkowymi opłatami naliczanymi przez firmy pożyczkowe. Otrzymasz także szansę na zdobycie kredytu o wyższej kwocie, a okres spłaty będzie dostosowany do Twoich możliwości i pozwoli na zminimalizowanie miesięcznych kosztów i elastyczny wybór okresu kredytowania nawet na kilka lat.

Praktycznie wszystkie banki oferują teraz minimum formalności, co oczywiście zwiększa konkurencyjność usług i powoduje większe zainteresowanie tego typu umowami.

Pamiętaj, że nie musisz płacić więcej oczekując na szybką wypłatę kredytu gotówkowego. Banki niezależnie od oprocentowania i opłat dodatkowych gwarantują szybszą weryfikację wniosku Klienta i wydanie decyzji o kredycie.

Zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

Alior Bank – lider rankingu

Porównując oferty w rankingu kredytów na dowolny cel z pewnością zauważysz, że jedna z ofert ma zdecydowaną przewagę nad innymi. Jest to Pożyczka 5% z gwarancją, która dostępna jest w Alior Banku. Bardzo niskie oprocentowanie nominalne kredytu, czyli zaledwie 5%, a także brak prowizji zapewniają bardzo dobre warunki finansowe i niewielkie opłaty jakie poniesie usługobiorca. Co może dodatkowo przekonać do zainteresowania tym zadłużeniem? Z pewnością ogromnymi atutami są długi okres spłaty, sięgający nawet 120 miesięcy oraz wysoka maksymalna kwota zobowiązania. Klient posiadający odpowiednio wysoką zdolność kredytową może liczyć nawet na 200 000,00 złotych w ramach kredytu gotówkowego. Te warunki przyczyniają się do zwiększenia elastyczności kredytu i ułatwienia w jego spłacie.

Alior Bank nie oczekuje zaświadczenia o zarobkach w przypadku kredytu do 4 000,00 złotych. Jest to zatem świetna okazja by jeszcze szybciej zdobyć potrzebne pieniądze np. w kryzysowej sytuacji. Bez zaświadczenia o zarobkach decyzję o kredycie otrzymasz praktycznie od ręki, a umowę podpiszesz nawet w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku.

Komentarze zostały wyłączone.