Maj 2016 – O tych produktach warto wiedzieć więcej


Coraz częściej myślisz o tym by spełnić w tym roku swoje marzenie o wyjeździe na zagraniczne wakacje, a może szukasz okazji do zmiany samochodu? Brakuje Ci gotówki ale wiesz, że będziesz w stanie bez problemu spłacić zadłużenie, które pomoże Ci zdobyć pieniądze? Pożyczka gotówkowa to usługa, która daje Ci ogromną swobodę, a także doskonałe warunki spłaty. Na komfort zobowiązania wpłynie przede wszystkim to ile zapłacisz za swoje zobowiązanie, a także ilość formalności, czas oczekiwania na pieniądze oraz okres spłaty. Wiedząc jednak jakich produktów szukać z łatwością porównasz oferty banków i wybierzesz bank, który gwarantuje kredyt o najkorzystniejszych dla Ciebie kryteria.

Skorzystaj z naszych bezpłatnych porad i sprawdź, które produkty są w maju na tyle ciekawe, że warto podjąć decyzję by ubiegać się o ich zaciągnięcie.

Ranking kredytów gotówkowych

Widząc kilkanaście propozycji różnych banków możesz zniechęcić się i zamiast przeanalizować te z nich, które rzeczywiście są warte uwagi wybrać bank, który znasz ze względu na korzystanie z jego ofert. Może Cię to kosztować nawet kilkaset złotych w trakcie całej spłaty zobowiązania. Aby ograniczyć wydatki warto więc zdecydować się na skorzystanie z darmowego rankingu, który został przygotowany przez naszych specjalistów. Oferujemy rzetelne porównanie dostępnych w Polsce kredytów gotówkowych. Ranking opracowany jest na podstawie całkowitych kosztów jakie poniesie Klient banku, dzięki nam dowiesz się także ile w przybliżeniu może wynieść Twoja miesięczna rata. Pamiętaj, że bank dostosowuje warunki umowy indywidualnie, zgodnie sytuacją wnioskodawcy. Oznacza to, że przykładowe parametry podane na naszej stronie mogą nieznacznie ulec zmianie.

Które banki zaoferują Ci kredyt o najlepszych warunkach?

Podobnie jak w poprzednim miesiącu warto sprawdzić oferty BGŻ BNP Paribas oraz Eurobanku. Oba banki gwarantują niskie oprocentowanie, a także minimalne koszta poza odsetkowe. Eurobank proponuje dwa zadłużenia, pierwsze z nich skierowane do wszystkich zainteresowanych, to Wypożyczka, która posiada jednak ograniczoną maksymalną wartość zobowiązania. Klient zainteresowany tym zadłużeniem musi pamiętać, że najwyższa kwota o jaką może się ubiegać to zaledwie 15 000,00 złotych. Skrócony jest także okres kredytowania, który wynosi 60 miesięcy. Usługobiorca może jednak liczyć na niższe opłaty, dzięki czemu oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Kredyt z premią roczną, dostępny również w Eurobanku skierowany jest do osób, które poza zadłużeniem korzystają także z konta osobistego w banku. Maksymalna kwota o jaką może starać się usługobiorca to nawet 120 000,00 złotych. Kredyt z premią wyróżnia się także długim okresem kredytowania, nawet do 108 miesięcy. Bank oferuje ponadto premię pieniężną za każdy rok spłacania zobowiązania zgodnie z ustalonym terminarzem.

Zobacz także:  Kredyt hipoteczny kwiecień 2021

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza niskimi kosztami, kredyt zaskakuje bardzo atrakcyjnymi warunkami umowy. Podczas ostatniego roku spłaty bank nie nalicza kredytobiorcy odsetek, co stanowi doskonałą okazję do wcześniejszego uregulowania zadłużenia. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 150 000,00 złotych, bez poręczycieli lub innych zabezpieczeń finansowych. Okres spłaty można zaplanować na maksymalnie 84 miesiące.

Komentarze zostały wyłączone.