Lipiec 2015 – Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy


Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy na wakacje pozwoli Ci szybko zdobyć potrzebne pieniądze i zapłacić za nie jak najmniej. Zadłużenie na dowolny cel możesz także zaciągnąć w przypadku każdego innego wydatku, który przekracza Twoje aktualne możliwości. To oferta którą bank zaproponuje bez względu na co zamierzasz przeznaczyć gotówkę, którą otrzymasz w ramach kredytu lub pożyczki.

Kredyt nie będzie dla Ciebie ciężarem jeżeli odpowiednio wcześniej przygotujesz się do jego zaciągnięcia i wybierzesz najtańszy kredyt z pośród dostępnych na rynku finansowym. Nie musisz jednak godzinami sprawdzać danych na stronach banków lub osobiście rozmawiać z doradcami w placówkach. Na wielu portalach poświęconych finansom znajdziesz informacje o kosztach związanych z pożyczkami. Na naszej stronie oferujemy Ci bezpłatny, aktualny ranking z możliwością szybkiego porównania miesięcznych rat.

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy tego miesiąca

W Lipcu wciąż polecamy ofertę Raiffeisen Polbanku. To promocyjny kredyt, który pozwoli Ci zaoszczędzić wiele pieniędzy. Promocja tego kredytu polega na zmniejszeniu kosztów jakie ponosi Klient. Bank zrezygnował z oprocentowania nominalnego na rzecz prowizji o wartości 9,00%, która pobierana jest jednorazowo. Podczas okresu kredytowania usługobiorca spłaca wyłącznie zadłużenie zaciągnięte w banku. To rozwiązanie jest obecnie najkorzystniejszym i warto zwrócić na nie uwagę. Kredyt bez odsetek zaskakuje także pozytywnie innymi, elastycznymi warunkami umowy. Ogromnym plusem oferty jest maksymalna kwota kredytu, sięgająca nawet 150 000 złotych, a także długi okres spłaty, nawet do 96 miesięcznych rat. Z usługi mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, bez konieczności ubezpieczenia pożyczki lub założenia rachunku osobistego.

Skorzystaj z bankowości internetowej

Jeżeli już wiesz jak zaoszczędzić swoje pieniądze, zadbaj także o to by zaoszczędzić swój czas. Wypełnienie wniosku kredytowego w oddziale banku nie tylko trwa dłużej ale także wymaga od Ciebie dostania się do konkretnej placówki. W niewielkich miastach trudno o oddziały banków, które mają mniejszy zasięg na terenie kraju. Dlatego też korzystniejsze jest wypełnienie formularza drogą online.

Zobacz także:  Sierpień 2016 - aktualne zestawienie pożyczek

W kilka minut prześlesz do banku wszystkie swoje najpotrzebniejsze dane. Wystarczy wypełnić prawidłowo wniosek i zaznaczyć m.in. o jakiej wysokości zadłużenie się ubiegasz. Pracownik banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut. Na podstawie informacji o Tobie zostanie przygotowana oferta banku, która będzie odpowiednia do Twoich możliwości finansowych. Dlatego też ważne jest by decydując się na kredyt móc okazać dobrą historię kredytową i zdolność kredytową. To dwa czynniki, które są szczegółowo analizowane przez bank przed wydaniem decyzji o udzieleniu kredytu.

Komentarze zostały wyłączone.