Kwiecień 2018 – kredyt gotówkowy bez zbędnych kosztów


Zastanawiasz się nad skorzystaniem z kredytu, ale boisz się zbyt wysokich rat? Źle dobrany kredyt, faktycznie może być powodem wydatków, które miesięcznie przerosną Twój budżet. Z naszą pomocą możesz jednak dokonać wyboru, który nie tylko zagwarantuje Ci dodatkową gotówkę, której potrzebujesz, ale także najniższe raty, które spłacisz bez żadnych problemów. Zachęcamy do sprawdzenia rankingu kredytów, a także regularnego śledzenia porad jakie publikujemy na kredytomania.eu. Poświęcając kilka minut, możesz zaoszczędzić nawet wiele godzin, samodzielnego szukania informacji o zadłużeniach, a także, co istotniejsze dla wielu usługobiorców, zaoszczędzisz pieniądze, dzięki niższej całkowitej kwocie zadłużenia.

Tanio i szybko – kredyt otrzymasz w jeden dzień

Nawet jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki w bardzo krótkim czasie i nie liczysz się z poniesionym kosztem, możesz podpisać taką umowę, która będzie jednocześnie łatwo dostępna oraz tania. Najpopularniejsze oferty kredytów gotówkowych gwarantują wypłatę pieniędzy nawet tego samego dnia w którym zostanie zawarte umowa. Formalności związane z kredytami gotówkowymi są ograniczone do minimum. To pozwala na wydanie decyzji kredytowej nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Kredyt gotówkowy pod względem łatwości w zdobyciu środków finansowych jest odpowiedzią na oferty proponowane przez firmy pożyczkowe. Trzeba jednak pamiętać, że kredyt gotówkowy wymaga zaświadczenia o stałych dochodach, bank sprawdza Klienta pod względem historii oraz zdolności kredytowej. Atutem usług dostępnych w bankach jest ich niższy koszt oraz możliwość skorzystania z wyższej kwoty zadłużenia, a także dłuższy, dostosowany do preferencji Klienta, okres spłaty.

Gdzie zdobędziesz najtańszy kredyt?

Kredytem o najniższym koszcie całkowitym, jest zobowiązanie w BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie nominalne wynosi tylko 6,99%, a RRSO kredytu stanowi zaledwie 10,03% z czego 3,90% to prowizja za udzielenie kredytu, pobierana przez bank. Kredytobiorca może ubiegać się o kwotę kredytu, nie przekraczającą 200 000,00 złotych. Dodatkowo bank umożliwia rozłożenie spłaty na długi okres, sięgający nawet 120 miesięcy, dzięki czemu usługobiorca może cieszyć się niższymi opłatami i uzyskaniem korzystniejszej zdolności kredytowej.

Zobacz także:  Ile kosztuje chwilówka na raty? Jak skorzystać z oferty parabanków na raty?

Jeżeli zależy Ci na korzystnym kredycie, oferta BGŻ BNP Paribas aktualnie nie ma sobie równych, a konkurencja wciąż oferuje wyższe opłaty.

Wnioskując o Kredyt Gotówkowy w BGŻ, możesz oczekiwać bardzo szybkiej decyzji wstępnej, dotyczącej przyznania kredytu, bank zapewnia, że jest w stanie udzielić zgody nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet tego samego dnia w którym złożysz wniosek.

Komentarze zostały wyłączone.