Który kredyt gotówkowy wybrać? – oferty banków


Jeżeli jesteśmy w trakcie podejmowania decyzji w jakim banku zaciągnąć kredyt, powinniśmy rozeznać się w ofertach, które przedstawiane są konsumentom. To żmudny proces, który wymaga od nas dużego zaangażowania i cierpliwości. Aby zaoszczędzić czas, w przeglądaniu wielu witryn Internetowych banków, możemy skorzystać z gotowych rankingów najatrakcyjniejszych usług. Dla najefektywniejszego porównania warto zwracać uwagę nie tylko na samo oprocentowanie kredytu ale także na koszty związane z ubezpieczeniem pożyczki, prowizją za udzielenie usługi oraz pozostałymi opłatami z jakimi będziemy musieli zmagać się w okresie kredytowania.

Aktualne zestawienie 10 najatrakcyjniejszych kredytów gotówkowych

  • BNP Paribas Bank – by skorzystać z kredytu gotówkowego musimy posiadać konto osobiste w BNP Paribas. Oprocentowanie kredytu wynosi 7,99%. Okres kredytowania możemy rozłożyć w przeciągu siedmiu lat. Maksymalną kwotą pożyczki jest 150 000 złotych a minimalną kwotą jest 5 000 złotych. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 3,99%. Wstępną decyzję o przyznaniu nam kredytu otrzymamy w ciągu 15 minut.
  • Getin Bank – Oprocentowanie kredytu w Getin Banku wynosi 8,0%. Minimalną kwotą o jaką możemy się ubiegać jest 1000 złotych, a maksymalną 150000 złotych. Okres kredytowania w zależności od klienta można rozłożyć od 1 miesiąca do 7 lat spłaty zadłużenia. Wymagalny minimalny dochód to 600 złotych, w trakcie regulowania należności mamy możliwość skorzystać z dwukrotnych wakacji od spłaty. Prowizja za kredyt wynosi 5,0%.
  • Citi Handlowy – Oprocentowanie kredytu w Citi Handlowy wynosi 9,50%, natomiast prowizja wynosi 2,50%. Minimalna kwota kredytu to 1000 złotych, maksymalna 120 000 złotych. Okres kredytowania to od 6 do 84 miesięcy. Jeżeli w trakcie spłaty zadłużenia będziemy potrzebować dodatkowych funduszy bank przewiduje możliwość zwiększenia kredytu bez dodatkowych opłat z niezmiennym oprocentowaniem. Dodatkowo przez pierwsze pół roku od zaciągnięcia kredytu otrzymamy darmowe ubezpieczenie Assistance.
  • ING Bank Śląski – Oprocentowanie 11,50% jednak jeżeli jesteśmy klientami ING Banku Śląskiego od pół roku możemy negocjować lepsze warunki kredytu. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych, a maksymalna 60 000 złotych. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 96 miesięcy. Prowizja za udzielenie kredytu to 5,0%. Jeżeli zadłużamy się na więcej niż 50 000 złotych będziemy musieli dodatkowo opłacić ubezpieczenie. W przypadku gdy staramy się o kredyt powyżej 15 000 złotych potrzebujemy zgody współmałżonka.
  • Alior Bank – Oprocentowanie kredytu wynosi 11,60% a prowizja 5,0%. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych, maksymalna to 150 000 złotych. Okres kredytowania możemy rozłożyć od 3 miesięcy do 84 miesięcy. Prowizja kredytu może ulec zmianie wraz z wielkością zobowiązania na jakie się decydujemy w Alior Banku.
  • mBank – Oprocentowanie kredytu to 11,80% a prowizja wynosi 5,0%. Minimalna kwota zadłużenia to 500 złotych, maksymalna 100 000 złotych. Termin spłaty kredytu możemy ustalić od 3 miesięcy do 84 miesięcy. O kredyt w mBanku mogą się ubiegać jedynie osoby, które posiadają już jakąś historię kredytową. Dodatkową informacją jest to, że usługa realizowana jest całkowicie przy pomocy Internetu. Stali klienci mBanku mogą liczyć na korzystniejsze oprocentowanie oraz zmniejszenie prowizji produktu.
  • Deutsche Bank – 11,90% oprocentowanie kredytu oraz 5,0% prowizji. Minimalny dochód jaki musimy otrzymywać, starając się o pożyczkę w Deutsche Banku wynosi 2000 złotych. Maksymalną kwota o jaką możemy się ubiegać jest 120 000 złotych, minimalna to 1000 złotych. Okres w jakim spłacimy zadłużenie to od 6 do 84 miesięcy. Bank umożliwia opłacenie ubezpieczenia, po wykupieniu go oprocentowanie kredytu zostanie zmniejszone.
  • Credit Agricole – 12,50% oprocentowanie kredytu, 5,0% prowizji za jego udzielenie. Przystępując do zadłużenia w Credit Agricole możemy wziąć udział w Loterii Promocyjnej, w której do wygrania jest całkowita spłata kredytu. Minimalna kwota pożyczki to 500 złotych, maksymalna 100 000 złotych. Czas kredytowania możemy rozłożyć od 6 do 72 miesięcy.
  • Bank Zachodni WBK – Oprocentowanie kredytu w BZ WBK wynosi aż 13,10% jest jednak zwolniony z opłaty prowizji. Dodatkowo dla osób, które pracują w instytucjach bankowych oprocentowanie jest zmniejszone do 9,99%. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych natomiast maksymalna to 60 000 złotych. Okres kredytowania wynosi od pół roku do 6 lat (72 miesiące).
  • Bank BPH – oferuje kredytobiorcą 14,0% oprocentowanie długu, jednak dla klientów, którzy korzystają w tym banku także z rachunku osobistego, na które wpływa miesięcznie przynajmniej 1000 złotych mogą liczyć na ratę mniejszą o 100 złotych miesięcznie. Prowizja od dzielenia kredytu jest dostosowywana indywidualnie. W przypadku wyższego zobowiązania finansowego, bank może poprosić o poręczenie. Minimalna kwota kredytu to 1000 złotych, maksymalna 150 000 złotych. Okres kredytowania to minimum 6 miesięcy, maksimum 72 miesiące.
Zobacz także:  Prolongata kredytu - co to jest i na czym polega prolongata spłaty kredytu?

Komentarze zostały wyłączone.