Który bank oferuje najszybszą wypłatę gotówki?


To jak szybko otrzymasz kredytowane pieniądze ma dla Ciebie ogromne znaczenie? W takim razie należysz do ogromnego grona Klientów, którzy oczekują minimum formalności, przy jednoczesnym wyjściu instytucji na przeciw oczekiwaniom kredytobiorcy. Coraz więcej usługobiorców oczekuje czegoś więcej niż tylko atrakcyjne oprocentowanie. Rekordowo niskie oprocentowanie stóp procentowych NBP pozwala na duży wybór wśród ofert o korzystnych warunkach finansowych, jednak w wielu przypadkach to właśnie pozostałe warunki mają decydujący wpływ na to czy Klient podpisze umowę kredytową.

W parabanku jest szybciej ale drożej

Jeżeli oczekujesz bardzo szybkiej wypłaty pieniędzy z pewnością w pierwszej myśli zastanawiasz się nad pożyczką udzielaną przez parabank. Zero formalności, gotówka w Twoich rękach po kilku minutach, to największe zalety firm pożyczkowych. Zanim jednak uznasz, że to najlepsze rozwiązanie zastanów się co faktycznie wiąże się z takim zadłużeniem i czy faktycznie przynosi ono same korzyści.

Pożyczka w parabanku to zdecydowanie wyższe opłaty oraz mniej elastyczny okres uregulowania zobowiązania. Większość usług wymaga spłaty w tygodniowych ratach, a ostatnią z nich należy wpłacić już po kilku tygodniach od podpisania umowy. Dodatkowo poza krótkim okresem uregulowania zadłużenia musisz liczyć się z licznymi opłatami, które związane są z pożyczką i nie są wliczane do oprocentowania jakie podaje parabank. Za co zapłacisz? Firmy pożyczkowe podwyższają opłaty poprzez wysoką prowizję, opłatę przygotowawczą, a także ubezpieczenie czy informacje SMS przypominające o terminie zbliżającej się raty. Bardzo często w umowie nie ma informacji na temat całkowitego kosztu zadłużenia. Dlatego nie podejmuj decyzji pochopnie i przekonaj się, że warto wybrać ofertę banku i cieszyć się szybkim dostępem do pieniędzy oraz znacznie atrakcyjniejszym oprocentowaniem całkowitym.

Co polecamy?

Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Skorzystaj z naszych darmowych porad, poza informacją o oprocentowaniu zapewniamy także dostęp do wiadomości o warunkach umowy, które obowiązują zarówno kredytobiorcę jak i kredytodawcę. W łatwy sposób dowiesz się ile czasu poświęcisz na ubieganie się o zadłużenie, oraz co zrobić by pieniądze znalazły się na Twoim koncie w jak najkrótszym czasie.

Zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych - Październik 2017

W jakim banku złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel? Wśród ofert, które można wyróżnić za minimalne procedury i łatwy dostęp do gotówki, warto zwrócić uwagę na usługi Eurobanku. Instytucja zapewnia wydanie decyzji kredytowej nawet w ciągu kilkunastu minut, co oczywiście przyspiesza podpisanie umowy oraz wypłacenie pieniędzy. Eurobank gwarantuje, że po wypełnieniu wszystkich formalności pieniądze zostaną przelane na konto usługobiorcy najpóźniej w ciągu jednego dnia od podpisania umowy.

Dodatkowo oferta, którą polecamy w rankingu zajmuje drugie miejsce pod względem kosztów, jest to zatem usługa, która pozwoli Ci łatwiej spłacić zadłużenie, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie sprawdź ranking kredytów i przejdź do opisu oferty by poznać wszystkie wady i zalety właśnie tego zobowiązania.

Komentarze zostały wyłączone.