Kredyty – taniej już nie będzie


Potrzebne są Ci pieniądze ale nie możesz zdecydować się na konkretną ofertę bo obawiasz się zbyt wysokich opłat? Dbając o minimalny koszt kredytu zapewniasz sobie oraz swoim najbliższym najlepsze warunki umowy z bankiem. Od wysokości oprocentowania, prowizji oraz pozostałych opłat zależy ile rzeczywiście zapłacisz za uzyskanie pożądanej przez Ciebie kwoty.

Niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, które aktualnie utrzymują się na rynku są powodem dla którego warto zastanowić się czy zaciągniecie pożyczki w tej chwili nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Rada Polityki Pieniężnej nie przewiduje szybkiej zmiany wartości stóp procentowych, działa to w dwie strony. Przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy koszt kredytów nie wzrośnie ale też nie zmniejszy się. Jest to jednak czas gdy warto podpisać umowę z dogodnymi dla siebie warunkami, szczególnie finansowymi.

Kredyty promocyjne. Jak to działa?

Zastanawiasz się nad ofertami z promocyjnym oprocentowaniem, a może czekasz z wyborem zadłużenia bo liczysz na to, że w okresie wakacji banki będą zachęcać do do skorzystania z ich usług poprzez jeszcze większe udogodnienia? Promocje tylko pozornie obniżają koszta pożyczek. Większość tego typu zobowiązań przy niższym nominalnym oprocentowaniu wymaga od Klienta wyższej marży lub opłaty przygotowawczej. Tym sposobem bank nie zmniejsza swoich zysków, a usługobiorca zachęcony marketingiem, nawet zdając sobie sprawę z wysokości rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, chętniej podpisze przedstawioną mu umowę.

Kredyty i ich atrakcyjność oceniaj z głową. Staraj się mieć na uwadze całkowity koszt zadłużenia i to tym kieruj się decydując o produkcie z jakiego skorzystasz. Jeżeli chcesz porównać kredyty gotówkowe, sprawdzić ile wyniesie Cię zobowiązanie. Polecamy ranking kredytów, dostępny także na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy częste aktualizacje, dostęp do najświeższych informacji i możliwość skorzystania z bezpłatnych formularzy. Z nami dowiesz się czy konkretne oferty, które masz na uwadze faktycznie są tak atrakcyjne jak Ci się wydaje.

Zobacz także:  Kredyty gotówkowe – jak zyskać wyższą zdolność kredytową?

Szybko i tanio

Większość Polaków myśląc o konieczności skorzystania z kredytu wymaga od banku szybkiej decyzji kredytowej i wypłaty pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo zwracamy uwagę także na to ile wyniesie nas miesięczna rata zobowiązania. Częściej wybieramy kredyt z dłuższym okresem kredytowania, tylko po to by co miesiąc zaoszczędzić choć kilka lub kilkanaście złotych spłacając pożyczkę.

Okazuje się, że te dwa warunki można bez większego problemu połączyć. Coraz więcej banków decyduje się nie tylko na konkurencyjne koszta swoich produktów ale także udostępnienie pieniędzy Klientom bez konieczności dopełniania długotrwałych formalności. Większość takich usług dodatkowo dostępna jest dzięki bankowości internetowej. Wystarczy więc wypełnić niezobowiązujący wniosek elektroniczny i czekać na kontakt z bankiem. Pracownicy instytucji przygotują dla Ciebie ofertę, a Ty zdecydujesz czy to najlepsze rozwiązanie wśród co najmniej kilkunastu usług.

Komentarze zostały wyłączone.