Opis oferty

Kredyt samochodowy w BNP Paribas wyróżnia się na tle innych zadłużeń tego typu dużą elastycznością. Kredytobiorca może z pomocą tego zobowiązania sfinansować zarówno samochód osobowy, jak i jacht, czy motor. Bank umożliwia skorzystanie z usługi w przypadku pojazdów nowych oraz używanych. Maksymalna kwota kredytu to nawet 500 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę swojego zobowiązania aż na 120 rat.

Parametry oferty

Oprocentowanie
5,99 %
Prowizja
9,90 %
Kwota kredytu
od 1.000 do 200.000 PLN
Okres spłaty
od 6 do 60 mies.

Parametry kredytu

RRSO
10,46 %
Kwota kredytu
75.000,00 PLN
Okres spłaty
60 mies.
Całkowita kwota do spłaty
95.587,38 PLN
Rata już od

1.593 PLN

-
Sprawdź za darmo

Plusy

  • Duża elastyczność oferty pod względem kredytowanych pojazdów
  • Długi okres kredytowania
  • Wysoka maksymalna kwota zobowiązania

Minusy

  • Wymagane ubezpieczenie pojazdu
  • Konieczne dostarczenie dokumentów potwierdzających stałe zatrudnienie

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup używanego pojazdu wynosi 11,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 24 900 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 32 215,57 zł, oprocentowanie stałe 7,89% w skali roku, całkowity koszt kredytu 7 315,57 zł (w tym: prowizja 1 942,20 zł, odsetki 5 373,37 zł), 55 miesięcznych rat równych w wysokości 575,28 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 575,17 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup używanego pojazdu w cenie 32 300 zł, z wpłatą własną 7 400 zł i zabezpieczeniem w postaci przewłaszczenia pod warunkiem zawieszającym.

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj